Hlavní navigace

V prvním on-line přenosu internetové televize STREAM se líbalo více než 200 párů!

[Tisková zpráva] Praha, 2. května 2007 – Letošní 1. máj znamenal pro internetovou televizi Stream velký přelom. Na svých stránkách www.stream.cz totiž připravila pro své uživatele první on-line přenos. Během projektu nazvaného „Líbačka“, který 1. května proběhl před sochou Karla Hynka Máchy na pražském Petříně, se před kamerou střídaly líbající se páry.

Sdílet

O prvomájovou petřínskou „Líbačku“ se Stream TV byl velký zájem, a to jak mezi mladými, tak trochu překvapivě i mezi staršími lidmi. Během tří hodin, ve kterých přímý přenos probíhal, se před kamerou vystřídalo více než 200 líbajících se párů, a tak se před ní dokonce vytvářela fronta. „Nejdelší polibek trval pět minut. A jeden muž dokonce před kamerou požádal svoji partnerku o ruku,“ říká Petr Brzokoupil, tiskový mluvčí pořádající internetové televize Stream. Ti, kdo se nechali od k políbení před kamerou přesvědčit, neodešli z Petřína s prázdnou. Půvabné hostesky je obdarovaly bonbony a kondomy – pro svěží dech a bezpečný sex. Některé dvojice využily této příležitosti i k tomu, aby pozdravovaly přes kameru svojí rodinu, přátele nebo známé. Jeden z párů tak zamával i babičce žijící v Kanadě.

On-line přenos „Líbačky“ vidělo v danou chvíli na stránkách www.stream.cz téměř 3 000 unikátních návštěvníků (průměrně 218 návštěvníků za sekundu), kteří celkově zhlédli přes 16 700 stránek, což je na skutečnost, že šlo o státní svátek, skvělý výsledek. „Pro internetovou televizi Stream znamená tento on-line přenos začátek nové etapy,“ říká její generální ředitel Miloš Petana. „S výsledkem celé akce jsme velmi spokojeni a do budoucna chceme takových přímých přenosů připravovat více. Mohu našim návštěvníkům slíbit, že půjde o unikátní projekty a že se mají z tohoto hlediska skutečně na co těšit,“ dodává.

Výběr toho nejlepšího z celého přenosu je společně s dokumentem o jeho přípravách umístěn na stránkách Streamu www.stream.cz, takže ani i ti, kteří se na Petříně živě líbali před streamkamerou, o svoji originální líbačku nepřijdou. Navíc jí mohou poslat všem svým známým jako netradiční májový dárek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).