Hlavní navigace

V SuperStar přituhuje, poslední semifinálové kolo je tady!

[Tisková zpráva] Čeká nás třetí a zároveň poslední semifinálové kolo LIVE přenosů druhé řady pěvecké show Česko Slovenská SuperStar! Poslední možnost pro pěvecké adepty dostat se do finále již tento víkend na obrazovkách TV Nova!

Sdílet

Praha, 31. března 2011 – Již tento víkend budou mít pěvečtí adepti druhé řady Česko Slovenské SuperStar poslední šanci prozpívat se do finálových kol! V sobotu 2. dubna nás čeká přímý přenos předposledního klání, v němž zazní za doprovodu smyčcového kvarteta osm romantických balad v podání dívek, v neděli 3. dubna pak uslyšíme v posledním semifinálovém souboji osm písní „věnovaných“ v podání chlapců. O víkendu se také můžeme těšit na pěvecké vystoupení speciálního hosta – čerstvé držitelky ceny Anděl 2010 za skladbu roku, finalistku loňské řady SuperStar zpěvačku Debbie. O tom, kdo ze soutěžících postoupí do finálových kol, a bude tak o další krok blíž k vytouženému cíli, opět budou rozhodovat výhradně a pouze diváci svými sms hlasy.

Čtveřice porotců Gábina Osvaldová, Helena Zeťová, Paľo Habera a Rytmus, která je na každém LIVE přenosu přítomna, zůstává nadále ve střehu, pěvecké výkony soutěžících ovšem pouze komentuje. Rozhodovací právo je čistě na divácích.

V pondělí 4. dubna budeme opět svědky napínavého, nemilosrdného, ovšem v rámci show nezbytného kola Rozhodnutí a dozvíme se, kteří čtyři soutěžící budou následovat již vyřazenou Dorotu Dragulovou, Sáru Milfajtovou, Lukáše Ondruše, Tomáše Jurenku, Petru Huliakovou, Janu Karasovou, Marcela Dragúňa a Honzu Ráčka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).