Hlavní navigace

V SuperStar skončil benjamínek soutěže Martin „Vřískot“ Harich!

[Tisková zpráva] Sedmé finálové kolo Česko Slovenské SuperStar, ve kterém zazněly hity nesmrtelných kapel ABBA a Queen, neustál nejmladší ze soutěžících, benjamínek soutěže Martin Harich!

Sdílet

Praha, 24. května 2011 – Oblíbený zpěvák především u mladých fanynek Martin Harich měl v rámci Rozhodnutí už jednou téměř namále! Před vyřazením ho před třemi týdny zachránila Divoká karta, jejímž prostřednictvím ho členové poroty vrátili zpět do hry. Tentokrát se ale stalo Rozhodnutí slovenskému Justinu Bieberovi osudným! Po verdiktu moderátora, který většinu mladých „harichovsky označených ručiček“ pod pódiem doslova vyvedl z míry, se v hale zvedla vlna emocí, která s sebou přinesla nevěřící pohledy, potoky slz a neutuchající nesouhlasný hlasitý projev. Pravidla jsou ovšem neúprosná, do dalšího kola mohou postoupit pouze tři soutěžící!

Předposlední 8. finálové kolo, které nás čeká neděli 29. května 2011, se trojice nejúspěšnějších soutěžících Gabriela Gunčíková, Lukáš Adamec a Michal Šeps představí tzv. Unplugged, a to hned se třemi songy! Jednu píseň vybere každému porota, druhý song bude z repertoáru zvláštního hosta 8. finále, legendárního slovenského zpěváka a skladatele Meky Žbirky, který finalistům sám vybere. Výběr třetí písně je čistě na samotných soutěžících.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).