Hlavní navigace

V neděli budou v Talentmanii na scéně i motorové pily!

[Tisková zpráva] Také nedělní večer bude patřit semifinálovému klání nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmanii! A opět jenom televizní diváci rozhodnou, kdo ze soutěžících postoupí do finálového kola. Chybět nebude opět tanec, zpěv, uvidíme bojové umění, kouzelnické vystoupení, tanec s domácím mazlíčkem a na scéně se objeví nastartovaná motorová pila!

Sdílet

Praha 8. října 2010 – Tento „chlap se třemi gulami“ předvádí ta nejbizarnější žonglérská vystoupení na světě! Je několikanásobný držitel světových rekordů v silovém žonglování a jako jediný Slovák je uveden v aktuálním vydání celosvětové publikace GUINNESS WORLD RECORDS – Milan Roskopf.

Jako jediný člověk na zeměkouli si tento bratislavský rodák dokáže například házet i se třemi desetikilovými ocelovými koulemi najednou. Jeho světový rekord je 16,08 sekund, během kterých dokázal prohodit v rukách více než 600 kilogramů. Své neuvěřitelné akrobatické kousky předvádí jednapadesátiletý artista již několik let, žonglovat dokáže absolutně se vším, na co si člověk jen vzpomene. Své žonglérské umění, během kterého si například dokáže svléknout i košili, předvádí nejen na Slovensku, ale také v zahraničí už více než 11 let. Kromě klasického žonglování navíc ještě zdolává výškové budovy a mrakodrapy! Účast v show Talentmania neponechává náhodě a na své nedělní semifinálové vystoupení si připravil skutečnou bombu – žonglovat bude s nastartovanými motorovými pilami!

Kromě nedělního žonglérského vystoupení Milana Roskopfa ještě uvidíte:
Karatistické číslo předvede skupina Rapiďáci
Sabrosura roztančí sál v latinskoame­rických rytmech
Matěje Brzicu alias znalce vlakových jízdních řádů
Skvělé číslo tanečku se psem v podání Aleny Smolíkové a fenky Keysi
Explozivní hudební formaci Get Explode
Duo zábavných žonglérů Bratři v tričku
Úžasné pěvecké číslo Tomáše Ringela
Výjimečným hlasem zazpívá Anička Mazouchová
Na neobvyklý hudební nástroj zahraje Petr Dopita – mistr světa v hraní na pilu

O další pětici semifinálových soubojů budou opět rozhodovat pouze diváci. Vítězná pětice vystoupení tak bude zase o krok blíže k vysněné výhře 150 000 eur, tedy téměř čtyř milionům korun.

3. semifinále Talentmanie v přímém přenosu v neděli 10. října 2010 od 20:00 na TV Nova

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv a na www.facebook.com/ta­lentmania2010

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).