Hlavní navigace

V Talentmanii se včera předvedli lidé z Plzně a Zlína!

[Tisková zpráva] Talentmania už zachvátila regiony České a Slovenské republiky. Včera předváděli svůj jedinečný um obyvatelé Plzně a Zlína, kde proběhly první české veřejné castingy. Na Slovensku se předváděli lidé z Nitry a Košic. Možnost ukázat svůj um budou moci i obyvatelé dalších měst na otevřených náborech, které budou probíhat celý tento týden v obou zemích.

Sdílet

Praha 25. května 2010 – Talentmania má za sebou první den veřejných castingů. Každý, kdo má mimořádný talent, mohl včera na veřejném castingu v Plzni a ve Zlíně ukázat to neobyčejné, co v česko – slovenské show ještě nikdo nikdy neviděl.

Snídaně na cestách se postarala o to, že Plzeň včera žila Talentmanií už od brzkého rána. Kromě exkluzivních vozů Talentmania, které k nejlepší česko – slovenské show zkrátka patří, nebyla nouze o umělce a talenty, kteří své umění předvedli přímo ve vysílání. Viděli jsme například imitátora českých celebrit nebo mladého break dance tanečníka. Ti za svůj excelentní výkon obdrželi „žolíka“, který jim poskytl výhody v otevřeném castingu.

Na veřejný casting v obou českých městech, kterých se zúčastnily osoby s nejrůznějším talentem a schopnostmi, přišli umělci od útlého věku až po seniory. Děti např. ukazovaly, že si pamatují ledacos. Své umění předváděly nejrůznější taneční skupiny i jednotlivci, zastoupena byla i hra na různé hudební nástroje, vystoupili akrobaté, kouzelníci nebo třeba hypnotizér.

A to je teprve začátek! Další zájemci, kteří mají co ukázat, a hlavně chtějí ukázat, a vyhrát tak pohádkovou výhru 150 000 eur, mají šanci během dalších castingů, které proběhnou v dalších místech v Česku a na Slovensku: