Hlavní navigace

V Topfunu jde „O život“.

[Tisková zpráva] Internetová videopůjčovna Topfun přináší skvělou českou komedii s Vojtěchem Kotkem v hlavní roli s názvem O život. Na scénáři se podílela známá česká scénáristka, novinářka i moderátorka Halina Pawlowská. Děj filmu se odehrává na lesní chatě, kde řízením osudu zůstává osamoceně Michal (Vojta Kotek) s dívkou Zitou (Dorota Nvotová), kterou vidí prvně v životě. I když dívka není zrovna jeho tip, tak spolu prožijí vášnivou noc.

Sdílet

Vlivem lapálie, která se jim stane jsou nuceni spěchat zpět do města. Do cesty se jim v jako v každé správné road-movie staví nečekané překážky a všechno se komplikuje víc než z počátku čekali, takže je tu dost dramatických situací pro to, aby se Michal se Zitou postupně o sobě dověděli víc a zjistili, co všechno mají společného. Jejich cestu navíc doprovází záhadná bytost (Robert Nebřenský) a postava (Bob Klepl), kterou můžeme označit jako duch zemřelého.Vše spěje k překvapivému rozuzlení......

Stahovat filmy z nabídky Topfunu mohou i uživatelé MyCokeZone a to pomocí věrnostního programu na MyCokeZone. Portál www.topfun.cz má v současné době nejbohatší filmovou nabídku titulů širokého spektra žánrů a svým uživatelům nabízí nejvíce možností platebních metod (PayPay, převod z účtu na účet, platební kartou, Premium SMS). Se společností DIVIDA na projektu Topfun.cz spolupracují také Bontonfilm, Česká televize, Mido film, Národní filmový archiv, Fishstone a mnoho dalších. Zákazníci si mohou vybrat z bohaté nabídky hudebních skladeb a alb. Nyní na www.topfun.cz také probíhá speciální akce, pokud zákazník zašle jednorázovou platbu v minimálně v hodnotě 200,– Kč na svůj virtuální účet Topfun, získá kód na stažení celého hudebního alba zdarma.

Topfun postupně přechází z beta provozu na ostrý provoz. Součástí těchto kroků je také významné rozšiřování filmové nabídky. Díky stále se zvyšující rychlosti připojení internetu se služba stahování videí stává čím dál víc populární. Kvalita obrazu a zvuku je téměř srovnatelná s kvalitou pozemního televizního vysílání. Obsluha je velice jednoduchá. Filmy lze sledovat jak na PC či laptopech, tak i na velkých LCD a plazmových TV pomocí jednoduchého propojení PC a TV.