Hlavní navigace

V Ulici se objeví Borisův syn

[Tisková zpráva] Již toto pondělí 25. května 2009 se divákům populárního denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice představí nová postava – Borisův nejstarší sedmatřicetiletý syn Max, v podání herce hradeckého divadla Filipa Richtermoce.

Sdílet

Praha 22. května 2009 – Borisův sedmatřicetiletý nemanželský syn Max bude od tohoto pondělí, kdy se poprvé objeví v populárním seriálu Ulice, ovlivňovat život členů rodiny Nekonečných a prožívat s nimi různé životní události. Max vyrůstal a žil se svou matkou ve Francii. Za svým otcem přijíždí v rámci cirkusového turné, které organizuje. Navzdory tomu, že Boris s Maxem nikdy nežil, má Max ke svému otci i jeho rodině velmi vřelý vztah. Sdílí i jejich cirkusovou vášeň, kvůli zranění z mládí a jeho následkům ale nemůže rodinný podnik převzít. Jako atraktivní a charismatický mladý muž se Max líbí ženám. Ty ovšem narážejí na fakt, že ve Francii žije jeho snoubenka.

Role Maxe se ujme sedmatřicetiletý herec divadla v Hradci Králové Filip Richtermoc. Absolvent JAMU si zahrál například epizodní roli v seriálu Černá sanitka nebo ve filmu Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště. V televizi se jako další z rodiny Nekonečných objeví poprvé.