Hlavní navigace

V Ulici se objeví bývalá nejlepší kamarádka Aničky Liškové

[Tisková zpráva] Již zítra, tedy 3. listopadu 2009, přivítá oblíbený denní nekonečný seriál TV Nova Ulice novou postavu Lucie Wolfové, kterou ztvární Lucie Benešová. Anička Lišková se tak po dlouhé době setká se svou bývalou spolužačkou, která se po letech vrací z emigrace.

Sdílet

Praha 2. listopadu 2009 – Lucie je velmi atraktivní, samostatná a velmi energická žena. Ve škole byly s Aničkou Liškovou nejlepší kamarádky, dokud se Lucie s rodiči neodstěhovala. Dlouhé roky se pak s Ančou neviděly. Lucie se díky práci barmanky seznámila s Jiřím Wolfem, za kterého se vdala a odjela s ním do německého zapadákova Mallersdorfu, kde spolu provozovali malý hotel. Pro Lucii bylo toto rozhodnutí však velkým omylem. Když před rokem Jiří zahynul při autonehodě, Lucie příliš netruchlila, protože jejich vztah byl už dávno téměř na bodu mrazu. Zdědila malý činžovní dům v centru Prahy, ze kterého se rozhodla udělat hotel a usadit se v Čechách. Její návštěva u Liškových pozmění život nejen Aničky, ale především Bedřicha.

Role Lucie Wolfové se ujala herečka Lucie Benešová, absolventka pražské konzervatoře, kterou diváci mohli vidět mimo jiné například ve filmu Vekslák, Ro©k podvraťáků, v seriálu TV Nova On je žena! nebo jako moderátorku v pořadu Prásk. Momentálně účinkuje v divadelní hře Kabelky.