Hlavní navigace

V Ulici se objeví Libuščina první láska

[Tisková zpráva] Již zítra, tedy 23. října 2009, se divákům populárního denního nekonečného seriálu Ulice představí nová postava Eliáše v podání Martina Myšičky. Eliášův návrat z cest po Evropě bude pro členy rodiny Nekonečných, zvláště pak pro Libušku, kterou před několika lety bez rozloučení opustil, velkým překvapením.

Sdílet

Praha 22. října 2009 – Eliáš je svobodná duše a volnomyšlenkář, který ovlivnil Libušku jako málokdo jiný. Je srdečný, otevřený člověk. Nemá žádné závazky a ani si je nenechá vnutit. Žije přítomností. Odmala fotografuje, bere to jako své svobodné povolání.

Eliáš pochází z bohaté světské rodiny, která vlastnila cirkus, v němž začínal jako dětský artista. Složité vztahy s otcem způsobily, že z rodinné firmy unikal od povinností do příjemnějších prostředí, například do rodiny Borise Nekonečného. Jeho pozornost si získala Borisova dcera Libuška, se kterou si začal. Pro Libušku to byla první a možná jediná opravdová láska, pro Eliáše ale pouze úžasný zážitek. Když už to vypadalo, že jejich vztah začíná být vážný, Eliáš bez rozloučení odešel, aniž tušil, že je s ním Libuška těhotná. Ostatně ona sama to zjistila až dva měsíce po jeho zmizení. Eliáš se toulal po Evropě, pokračoval v nezávazných vztazích, z jednoho z nich se mu ve Španělsku narodil syn. Ani to ho ale nedonutilo usadit se.

Role Eliáše se ujal absolvent pražské DAMU, člen souboru pražského Dejvického divadla Martin Myšička, který má za sebou celou řadu významných rolí a prosazuje se i ve filmu. Diváci ho mohli vidět ve filmu Šeptej nebo Jedna ruka netleská.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).