Hlavní navigace

V Ulici se objeví manžel Miriam Hejlové

[Tisková zpráva] V pondělí, tedy 18. ledna 2010 se v nejsledovanějším denním nekonečném seriálu TV Nova Ulice poprvé objeví manžel Miriam Hejlové Cyril, v podání herce Dušana Jamricha. Cyril Hejl se po 30 letech vrací, aby na její žádost podepsal rozvodové papíry.

Sdílet

Praha, 15. ledna 2010 – Cyril Hejl je charismatický, velmi inteligentní dobrodruh původem ze Slovenska. Charakterní člověk, který miluje přírodu, cestování a pocit volnosti. Má podobný druh ironizujícího suchého humoru jako jeho syn Jarda. Pro ženy umí být zábavný a nenuceně přitažlivý. Mluví čtyřmi jazyky, živí se jako fotograf, především divokých zvířat a dopisovatel časopisu National Geographic. S Miriam společně studoval v Praze pedagogickou fakultu, ale na rozdíl od ní ve školském systému nikdy nepůsobil. Na konci sedmdesátých let se s Miriam rozešel, protože ho v partnerském svazku nesnesitelně dusila. Po Miriam už nikdy žádnou dlouhodobější známost v životě neměl. Emigroval do Holandska, žil v Londýně a na mnoha jiných místech světa. Do jisté míry ho mrzí, že Miriam i Jardu opustil a svým způsobem tento svůj odchod považuje za situaci, kterou v životě nezvládl. Jarda mu není lhostejný a rád by s ním navázal nový vztah. Miriam je ale jiného názoru.

V roli Cyrila Hejla se představí herec Dušan Jamrich, absolvent studia herectví na VŠMU v Bratislavě, který získal v roce 1988 ocenění „zasloužilý umělec“ a v roce 2003 Řád Ludovíta Štúra za mimořádné zásluhy o rozvoj slovenského divadla. Ztvárnil nesčetně divadelních postav a filmových rolí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).