Hlavní navigace

V X Factoru ožijí legendy světové hudby

[Tisková zpráva] Posledních pět soutěžících v X Factoru zazpívá v nedělní Noci oživlých legend hity slavných umělců domácí i světové scény, kteří již, bohužel, nejsou mezi námi.

Sdílet

Praha 9. května 2008 – Posledních pět finalistů zbývá v hudební soutěži X Factor. V ohrožení jsou především pozice porotců Ondřeje Soukupa a Petra Jandy, kterým v jejich kategoriích 15–24 let a vokálních skupin zbývají již jen poslední zástupci. Ve zcela opačné situaci je naopak Gábina Osvaldová, která zatím přišla jen o Lukáše Javůrka a má tak ve hře stále ještě tři finalisty.

Hostem večera, který Noc oživlých legend zahájí, nebude tentokrát žádný zpěvák, ale osmnáctičlenná taneční skupina s vystoupením na legendární píseň Thriller Michaela Jacksona. Diváci se pak mohou těšit na hity Freddie Mercuryho a skupiny Queen, Johna Lennona, nebo Jiřího Schelingera a Jaroslava Ježka.

Nedělní večer bude také posledním, ve kterém o vyřazení budou spolurozhodovat porotci.

Po skončení hlavního pořadu se opět rozběhne hlasování, ve kterém budou moci diváci posílat hlasy svým favoritům. Ve druhé části večera s názvem Kdo s koho?!, která začíná ve 23 hodin, pak dva finalisté s nejnižším počtem hlasů dostanou šanci ještě jednou zazpívat a porota svým hlasování naposledy rozhodne, kdo z nich soutěž opustí.