Hlavní navigace

Václav Kasík kmotrem knihy Fenomén Odhalení

[Tisková zpráva] Ve čtvrtek 4. prosince 2008 v prostorách restaurace KonecKonců proběhl křest nové publikace Fenomén Odhalení, samotnému křtu přihlížela dlouhá řada hostů. Kmotrem publikace byl generální ředitel Českého rozhlasu Václav Kasík, po jehož boku uvedli knihu na svět autor textů Miroslav Bobek a grafik Marek Václavík. Na vzniku se dále podílel fotograf a kameraman Českého rozhlasu Khalil Baalbaki.

Sdílet

Exkluzivní fotografická publikace Odhalení – Fenomén je věnovaná pražským gorilám, jež vstoupily mezi celebrity, a projektu, který se stal fenoménem. Vychází v omezeném nákladu s doprovodnými texty v češtině, angličtině a ruštině.

Vydavatelem je Český rozhlas. Novou knihu je možno zakoupit přes odkaz na www.rozhlas.cz/od­haleni, v prodejně Radioservisu a výhradně u distributora Kosmas.cz. Zakoupením přispíváte 20 Kč na sbírkové konto Odhalení, určené na pomoc gorilám v Africe.

Popisek k přiložené fotografii: Kmotr knihy generální ředitel Českého rozhlasu spolu s autory, Miroslavem Bobkem a Markem Václavíkem.