Hlavní navigace

Petr Vágner z rádia Frekvence 1 – další porotce Sympaťáka roku

[Tisková zpráva] Moderátor Frekvence 1 a sympaťák – záchranář Radim z Ordinace v růžové zahradě Petr Vágner bude dalším porotcem finále Sympaťáka roku 2010.

Sdílet

„Petra Vágnera jsme oslovili ze dvou důvodů. Jednak jeho pohled na soutěžící finalisty nabízí zajímavou konfrontaci, tedy úhel, kterým vidí sympaťák Sympaťáka a druhak, pan Vágner je dnes jednou z hvězd rádia Frekvence 1, které je našim mediálním partnerem. To, že Petr Vágner naši nabídku přijal, nám udělalo velkou radost a soutěž Sympaťák roku tím jistě získává další rozměr.“ říká tiskový mluvčí akce Luboš Xaver Veselý.

Jak vidí pravého sympaťáka Petr Vágner: „Sympaťáků znám hodně, ale pohled chlapa je jiný než pohled žen. Pro mě musí Sympaťák roku splňovat pět základních elementů. Musí být vtipný, komunikativní, sportovec, úspěšný a rozený vítěz. Nebudu popírat, že jen co budou Sympaťáci – kandidáti uveřejnění, poradím se s manželkou a nebudu popírat, že se do poroty té soutěže těším.“

Pro Sympaťáka Frekvence 1 se bude hlasovat na www.frekvence1.cz a řadu novinek o soutěži uslyšíte ve vysílání rádia. „Projdu si všechny vystavené Sympaťáky na webu našeho rádia a určitě některému z nich pošlu svůj smskový hlas.“ dodává profesionální sympaťák Vágner, který na rádiu Frekvence 1, každý den už od pěti hodin, zpříjemňuje posluchačům ranní vstávání. Hlasování o Sympaťáka Frekvence 1 začíná 22. února 2010.