Hlavní navigace

Petr Vágner z rádia Frekvence 1 – další porotce Sympaťáka roku

[Tisková zpráva] Moderátor Frekvence 1 a sympaťák – záchranář Radim z Ordinace v růžové zahradě Petr Vágner bude dalším porotcem finále Sympaťáka roku 2010.

Doba čtení: 1 minuta

„Petra Vágnera jsme oslovili ze dvou důvodů. Jednak jeho pohled na soutěžící finalisty nabízí zajímavou konfrontaci, tedy úhel, kterým vidí sympaťák Sympaťáka a druhak, pan Vágner je dnes jednou z hvězd rádia Frekvence 1, které je našim mediálním partnerem. To, že Petr Vágner naši nabídku přijal, nám udělalo velkou radost a soutěž Sympaťák roku tím jistě získává další rozměr.“ říká tiskový mluvčí akce Luboš Xaver Veselý.

Jak vidí pravého sympaťáka Petr Vágner: „Sympaťáků znám hodně, ale pohled chlapa je jiný než pohled žen. Pro mě musí Sympaťák roku splňovat pět základních elementů. Musí být vtipný, komunikativní, sportovec, úspěšný a rozený vítěz. Nebudu popírat, že jen co budou Sympaťáci – kandidáti uveřejnění, poradím se s manželkou a nebudu popírat, že se do poroty té soutěže těším.“

Pro Sympaťáka Frekvence 1 se bude hlasovat na www.frekvence1.cz a řadu novinek o soutěži uslyšíte ve vysílání rádia. „Projdu si všechny vystavené Sympaťáky na webu našeho rádia a určitě některému z nich pošlu svůj smskový hlas.“ dodává profesionální sympaťák Vágner, který na rádiu Frekvence 1, každý den už od pěti hodin, zpříjemňuje posluchačům ranní vstávání. Hlasování o Sympaťáka Frekvence 1 začíná 22. února 2010.