Hlavní navigace

VanCo.net autorizovaným distributorem páteřních spojů značky Trango

[Tisková zpráva] Společnost VanCo.net, provozovatel internetového obchodu s bezdrátovými technologiemi wifi-shop.cz, se stala autorizovaným distributorem a servisním partnerem páteřních spojů Trango, jejichž výhradní dovoz do České republiky zajišťuje společnost Barco s. r. o. Spolupráce zahrnuje distribuci, výstavbu, pravidelná školení a kompletní servisní služby.

Sdílet

Praha, 21. dubna 2010 – Internetový obchod wifi-shop.cz rozšířil portfolio svých produktů o mikrovlnné páteřní spoje řady TrangoLINK (Apex, Giga, GigaPro, GigaPlus), které jsou určeny pro licencovaná pásma v kmitočtech 11, 15, 18, 23 a 38 GHz. Společnosti VanCo.net s. r. o. a Barco s. r. o. tak uzavřely partnerství pro distribuci těchto pojítek. V rámci vzájemné spolupráce zajišťuje společnost VanCo.net také montáž zařízení, certifikační školení, záruční i pozáruční servis včetně SLA a 24 hodinový dohled.

„Technologie Trango je světovým unikátem díky kapacitám převyšující konkurenční technologie Zároveň se jedná o produkt renomovaného, vysoce inovativního výrobce. Je nám proto potěšením, že můžeme přispět ke zvýšení její dostupnosti i u nás, a to s exkluzivním zastoupením pro oblast Čech,“ říká Milan Vonšík, obchodní ředitel společnosti VanCo.net s. r. o.

Mikrovlnné páteřní spoje Trango představují profesionální řešení pro pevné i mobilní 3G/4G páteřní sítě, WiMAX, LTE širokopásmové páteřní spoje, metropolitní, komerční i veřejné bezdrátové sítě. Mezi jejich hlavní výhody, kromě vysoké bezpečnosti a jedinečného poměru výkon/cena, patří zejména flexibilita v měnících se požadavcích na síťovou infrastrukturu, velmi nízká latence pro přenos videa, VoIP, triple-play aplikace a pokročilé možnosti konfigurace.

„V rámci spolupráce se společností VanCo.net se nyní soustřeďujeme zejména na outdoorový páteřní spoj TrangoLINK Apex a licencovaný páteřní spoj TrangoLINK GigaPro. Technické školení zaměřené na konfiguraci, management, správu a možnosti nasazení spojů proběhne 29.dubna 2010 v Club Hotelu Praha Průhonice,“ dodává Ing. Miroslav Jakšík, jednatel společnosti Barco s. r. o.

Podrobnější informace k připravovanému školení naleznete na http://www.van­co.cz/trango.

O společnosti VanCo.net, s. r. o.
Společnost VanCo.net vznikla v roce 1999 a její činnost je zaměřena především na výstavbu a servis mikrovlnných spojů a sítí BWA, akviziční činnost, outsourcing dohledu a správy telekomunikačních sítí a vlastní velkoobchodní a maloobchodní činnost. Od roku 2003 provozuje internetový obchod wifishop.cz, který je jedním z nestarších specializovaných internetových obchodů v ČR. Prostřednictvím internetového prodeje wifishop.cz nabízí kompletní sortiment komponent a instalačního příslušenství pro výstavbu bezdrátových sítí. Prodej je zaměřen jak na koncového zákazníka, tak ISP a velkoobchodní partnery. Důraz je kladen především na zákaznickou podporu a kvalitní servis.

Kompletní nabídku výrobků prodávaných společností VanCo.net prostřednictvím internetového obchodu naleznete na adrese http://www.wifi-shop.cz/ .

O společnosti Barco s. r. o.
Společnost Barco s.r.o. působí na trhu IT od roku 1993. Zaměřuje se na oblast integrace čárových kódů, RFID & RTLS systémů a distribuci carrier-class mikrovlnných broadband technologií pro WISP pro bezdrátovou komunikaci v licenčních (3,5GHz-80GHz) i bezlicenčních pásmech (5GHz / 10GHz). Jako Value-Added Distributor (VAD) poskytuje komplexní portfolio služeb od analýzy, měření signálu, kalkulaci spoje a návrhu řešení, až po dodávky, instalace, záruční a pozáruční servis a možnosti financování. Barco je výhradním distributorem společnosti Trango Systems pro střední a východní Evropu. Základní kapitál společnosti je 20 000 000 Kč. Prostřednictvím své pobočky je společnost Barco aktivní také na Slovensku. Společnost Barco je držitelem certifikátu ISO 9001:2001. wireless.barco.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).