Hlavní navigace

Vánoce v Ulici!

[Tisková zpráva] Herci, tvůrci a štáb z nejsledovanějšího seriálu TV Nova Ulice oslavili společně příchod blížících se Vánoc. Sešli se v centru Prahy, aby si zazpívali a zatančili. Bujná zábava se protáhla až do časných ranních hodin!

Sdílet

Praha 9. prosince 2010 – Herci, tvůrci a štáb, kteří se na oblíbeném nekonečném denním seriálu Ulice podílejí, se v předvánočním čase setkali v centru Prahy a užili si atmosféru Vánoc! Svátečním večerem prováděla moderátorská dvojice Jakub Štáfek, představitel Matěje Jordána, a Kristýna Podzimková, která v Ulici ztvárňuje Theu Nekonečnou. Mezi své herecké kolegy zavítal i Bořivoj Navrátil, představitel oblíbeného kapitána Bařinky.

V polovině večera dostali všichni přítomní příležitost ukázat nejen své taneční, ale i pěvecké umění, a to přímo v karaoke. S písní Přejdi Jordán, s níž sklízela úspěchy v roce 1968 Helena Vondráčková, sklidil bezesporu největší ovace herec Petr Vacek, představitel Tomáše Jordána. Ulici tak ovládl sváteční duch a celé její osazenstvo přeje všem krásné Vánoce!

Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova
Další informace naleznete na www.nova.cz/ulice