Hlavní navigace

Vánoční a silvestrovské speciály na TV Nova

[Tisková zpráva] Do bohatého svátečního programu letos televize Nova připravila pro diváky i řadu vánočních a silvestrovských speciálů pořadů, například hitparády Eso, talkshow Mr. GS, magazínů Přísně tajné a Rady ptáka Loskutáka nebo cooking show Babicovy dobroty.

Sdílet

Praha 19. prosince 2008 – Speciální vydání pořadů zahájí vánoční Eso, v němž moderátor Leoš Mareš pozve v sobotu 20. prosince v 9:05 všechny příznivce této hudební hitparády do pražského klubu Life Cafe na obrovskou párty, které se zúčastnila spousta známých hudebních interpretů, např. Vlasta Horváth, Igor Timko a jeho slovenská skupina No Name, dvojice Verona, Radoslav „Gipsy" Banga z kapely Gipsy.cz, Tomáš Klus, Marek Ztracený, Jiří Zonyga, Ondřej Ruml, Martiná Pártlová a mnoho dalších. Milými hosty budou také moderátoři a moderátorky Snídaně s Novou, kteří zazpívají svůj nejnovější vánoční hit.

Filmový magazín Hvězdný reportér, který kanál Nova Cinema v premiéře pravidelně vysílá každý čtvrtek večer, přinese ve čtvrtek 25. prosince ve 20:45 ve vánočním dílu záznam z charitativní akce, jíž se zúčastnili moderátor Tomáš Kraus a herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková. Společně zavítali s vánoční nadílkou za dětmi z Dětského domova Domino v Plzni již několik dnů před Štědrým dnem. Ve svém domově oba nadšeně přivítalo na padesát dětí. Tomáše Krause zdravily jako starého známého. S některými z nich se totiž coby jejich patron zúčastnil minulý měsíc pražského finále projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou.

Silvestr a Nový rok
Velkolepá zábavná show Mejdan roku z Václaváku, během níž se už tradičně rozloučíme s končícím rokem a přivítáme nový, bude letos přímo nabita speciály oblíbených pořadů.

V populární talk show Mr.GS nám tentokrát její protagonisté Michal Suchánek a Richard Genzer odtajní nepovedené, neodvysílané až nevysílatelné scénky z natáčení. Vysvětlí, proč se jim hromadí nepoužití hosté a kde je skladují. Prozradí, co dělá Václav Kopta, když si myslí, že není v záběru. V pořadu se dále dozvíme, proč mají moderátoři talk show pokud možno sedět nebo kdy bylo při natáčení v pražském Divadle Metro opravdu, ale opravdu nejhůř.

Všechny díly můžete zhlédnout na www.nova.cz.

Společenský magazín Přísně tajné! nás seznámí s výsledky anket o nejkrásnější ženu a muže českého šoubyznysu. Rozebere do podrobností nejvýznamnější okamžiky ze života našich nejsledovanějších hvězd v roce 2008 a největší, nejpikantnější a nejšílenější slavné příběhy, které se během právě končícího roku udály. Další novinky a perličky z českého showbyznysu najdete na www.prisnetaj­ne.nova.cz.

V hobby magazínu Rady ptáka Loskutáka se sejdou všechny tváře pořadu, tedy Adéla a Dalibor Gondíkovi, Standa Berkovec, Ivan Vodochodský a Otakar Brousek ml. Představí unikáty, které se jindy než na Silvestra odvysílat nemohou. Například zázrak genetického inženýrství japonských vědců – slepici, která jen na základě úpravy krmných dávek snáší potřebný počet žloutků a bílků v jednom vejci. Rostlinu nazvanou mincovník obrovský, která má ambice stát se opravdovým megahitem. Český pěstitel se jejím vyšlechtěním snaží reagovat na celosvětovou finanční krizi. Již zaznamenal velké ohlasy, takže nám představí i „cizoměnné“ modifikace. Spoustu zajímavostí a rad najdete na www.loskutak.no­va.cz.

To silvestrovské Babicovy dobroty budou tentokrát servisem pro všechny bez ohledu na to, jaký má kdo mlsný jazýček. Poradí vám, jak udělat z 1. ledna trochu snesitelnější den než loni. Věnovat se totiž bude tzv. vyprošťovákům. Ve vyprošťovacího figuranta se promění frontman kapely Žlutý pes Ondřej Hejma. Okusí čerstvé i mleté chilli papričky, čerstvý zázvor, syrová vejce či olomoucké syrečky, které Jirka Babica připraví. Recepty najdete na www.nova.cz/do­broty.

Dva exkluzivní hosty přivítá 1. ledna 2009 čtvrt hodiny po půlnoci Novoroční hitparáda ESO. Oslavit Nový rok s moderátorem Leošem Maršem přijde Lucie Bílá se svým synem Filipem. V rytmu největších českých i světových hitů (Beatles, U2, Ozzy Osbourne, Kylie Minogue, Robbie Williams, Dan Landa, Ivan Hlas a další) pak Lucie a Leoš předvedou popůlnoční show plnou slovních přestřelek, vtipů a pikantních narážek na svá soukromí. Moderátor letmo připomene úspěchy Lucie Bílé za mikrofonem, na jevišti i ve filmu a odhalí, v jaké vědní disciplíně ve škole vynikal. Zpěvačka bude divákům vyprávět o humorných situacích ze svých setkání s fanoušky a prozradí na sebe, jaká je matka. O jejím synovi Filipovi se dozvíme, co rád mlsá, že maminka je pro něj Lucka a nikoli Hanka a jakou domácí prací ji neustále překvapuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).