Hlavní navigace

Vánoční akce pro nové individuální předplatitele Galaxie sport

[Tisková zpráva] Sportovní program Galaxie sport ve spolupráci s distributory dekódovacích karet pro individuální příjem - firmou Trade and Technology, a.s. a Gital, s.r.o. – připravil pro nové potenciální předplatitele vánoční bonusové akce. Tyto vánoční akce jsou časově omezeny a týkají se pouze období od 1. prosince 2006 do 31. ledna 2007.

Sdílet

V Hradci Králové 1. prosince 2006 – První zmiňovaný distributor – firma Trade and Technology, a.s. – si pro své nové předplatitele Galaxie sport připravil vánoční akci nazvanou 12+2 a 6+1. To znamená, že potenciální předplatitel za cenu roční aktivace 1.190 Kč získá 2 měsíce zdarma a za cenu půlroční aktivace 650 Kč získá 1 měsíc zdarma.

Druhý distributor dekódovacích karet – firma Gital, s.r.o. – jako vánoční dárek prodlužuje původní tříměsíční předplatné Galaxie sport na 4 měsíce za shodnou cenu – tj. 500 Kč.

Tyto bonusové karty jsou určeny pro všechny stávající, ale i nové abonenty programu Galaxie sport.

Samozřejmě nezapomínáme ani na naše stávající a věrné předplatitele, kterých si mimořádně vážíme, a pro které připravujeme náš věrnostní program. V dubnu 2007 oslaví Galaxie sport již 5. narozeniny a u této příležitosti bychom chtěli odměnit ty nejvěrnější, kteří jsou s námi od úplného počátku. Pokud patříte mezi ně, sledujte pravidelně naše webové stránky a již brzy se dozvíte víc.

Jak bylo již zmíněno, vánoční akce obou distributorů jsou časově omezeny, proto neváhejte a kontaktujte jednoho z nich a objednejte si sportovní program Galaxii sport. Pro podrobnější informace týkající se nejen vánočních akcí se obraťte na obchodní oddělení společnosti Galaxie sport, s.r.o. (www.galaxie-sport.com), Trade and Technology (www.trade-technology.cz) a nebo Gital, s.r.o. (www.gital.cz).