Hlavní navigace

Vánoční kampaň u NETBOXU: soutěž o nový Fiat 500 a tři měsíce služeb zdarma pro desítky zákazníků

[Tisková zpráva] Brno, 17. října 2011 – NETBOX odstartoval vánoční kampaň spojenou s velkou atraktivní soutěží. Jejím cílem je přiblížit značku NETBOX lidem, kteří doposud služby neznají, a také udělat radost stávajícím zákazníkům.

Sdílet

Každý rok je Ježíšek u NETBOXU štědrý, letos je však výhra obzvlášť motivační. Jeden ze zákazníků služeb NETBOX si na Vánoce odveze domů zcela nový Fiat 500. Pro několik desítek dalších jsou připraveny dárky v podobě tří měsíců služeb zdarma.

„Všichni noví i stávající zákazníci, kteří si do 20. 12. 2011 aktivují jeden ze soutěžních tarifů, se mohou zapojit do vánoční soutěže, jejíž pravidla jsou detailně popsána na našich webových stránkách,“ upřesňuje vedoucí marketingového oddělení David Otoupalík a dodává: „Součástí kampaně, která bude probíhat ve městech pokrytých sítí NETBOX (Brno, Jihlava, Havlíčkův Brod, Zlín, Olomouc, Opava, Praha), budou nejrůznější lokální aktivity.“

Celou soutěž propojil NETBOX s rádiem Krokodýl, které bude každý den volat jednomu ze soutěžících, jenž pouhým zvednutím telefonu získá automaticky tři měsíce služeb zdarma a má šanci, že bude právě tím, kdo si 22. prosince odveze domů hlavní cenu.

Jako zpestření je po celou dobu kampaně na internetových stránkách www.netbox.cz k dispozici jednoduchá flashová hra, kde si bude moci KAŽDÝ vyzkoušet své řidičské dovednosti a porovnat je s ostatními uživateli sítě NETBOX.

Nejen tato kampaň je důvodem, proč si pořídit internet, televizi nebo telefon právě od NETBOXU.

V říjnu se NETBOX Televize rozšířila o nový tarif TV Komplet, který obsahuje téměř 100 televizních kanálů.

Krom toho každý nově příchozí zákazník obdrží všechny kanály společně s doplňkovými funkcemi NETBOX Televize na měsíc zdarma. Má tak příležitost si vše vyzkoušet a poznat.

Až do konce roku nabízí NETBOX zákazníkům internetu bezplatné navýšení rychlosti mimo špičku na 100/100 Mb/s. Všechny internetové rychlosti jsou garantované, zákazníci tedy vždy dostávají to, za co si platí.

Společnost SMART Comp. a. s. je provozovatelem telekomunikační optické sítě NETBOX® ve městech Brno, Praha, Jihlava, Havlíčkův Brod, Olomouc, Zlín, Opava a Nový Jičín. Nabízí rychlost připojení k internetu až 100 Mb/s bez omezení stažených dat. Síť NETBOX® poskytuje spolehlivé služby internetu, telefonování (VoIP) a digitální televize (IPTV) s mnoha rozšiřujícími funkcemi (VOD – videopůjčovna, PVR – videorekordér, HD – vysoké rozlišení, atp.). Služby NETBOX® jsou dostupné pro více než 100 000 domácností a firem. Další informace o společnosti a nabídce služeb NETBOX® naleznete na www.netbox.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).