Hlavní navigace

Vánoční nadílka pro Twist zákazníky

[Tisková zpráva] Adventní víkendy plné bezplatného volání, SMS nebo MMS. Stačí jednorázově dobít kredit alespoň 400 korunami

Sdílet

Praha, 15. listopadu 2010 – Vánoce se blíží a T-Mobile myslí samozřejmě také na majitele předplacených karet. Čekání na štědrovečerní nadílku si nyní mohou velmi příjemně zkrátit. Každý Twist zákazník, který si od 22. listopadu jednorázově dobije kredit alespoň 400 korunami, získá zdarma výhody na čtyři adventní víkendy. 

Kdo z Twist zákazníků bude o posledním listopadovém a prosincových víkendech vyrážet na nákup vánočních dárků, může bez starosti o výši kreditu konzultovat výběr se svými blízkými. Za dobití částkou alespoň 400 korun získá totiž každý víkend jednu službu zcela zdarma. Čím dříve tak učiní, tím více výhodných víkendů si užije. 

Během toho prvního – 27. a 28. listopadu – si majitelé předplacených karet budou moci užít volání do sítě T-Mobile zcela zdarma. O týden později přijdou na řadu bezplatné SMS a třetí adventní sobotu a neděli ovládnou multimediální zprávy – každá odeslaná z Twist čísla v rámci sítě přijde na 0 korun s DPH.  

Konec předvánočního času pak bude ve znamení všech zmíněných služeb – za všechny hovory, SMS  
a MMS do vlastní sítě nezaplatí uživatelé Twistu ani korunu. Podmínku dobít si 400 Kč se tedy vyplatí splnit i později, poslední víkend opravdu stojí zato.  

Čtyři víkendy dárků  pro Twist zákazníky:

  • 27. a 28. 11. – volání zdarma do vlastní sítě
  • 4. a 5. 12. – SMS zdarma do vlastní sítě
  • 11. a 12. 12. – MMS zdarma do vlastní sítě
  • 18. a 19. 12. – volání, SMS a MMS zdarma do vlastní sítě
 

Pokud si zákazník navýší  kredit například až na začátku prosince, o zbývající  výhodné víkendy nepřijde. Stále bude moci využít zdarma SMS, MMS a finále v podobě hovorů SMS, MMS do vlastní sítě zdarma. Čím dříve ale dobije, tím více získá. 

O aktivaci výhody bude uživatel automaticky informován pomocí SMS. Kdo si například dobije kredit až v neděli, o službu zdarma nepřijde a bude ji moci čerpat až do konce víkendu. 

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996. K 30. září 2010 společnost obsluhovala téměř 5,5 milionu mobilních zákazníků.  

T-Mobile nabízí  mobilní služby ve standardu GSM 900 MHz a 1800 MHz, a zároveň  provozuje síť UMTS. Od 1. ledna 2008 je T-Mobile poskytovatelem služby vysokorychlostního přístupu k internetu technologií ADSL a rovněž nabízí hlasové služby prostřednictvím veřejné pevné sítě elektronických komunikací. Od konce roku 2009 společnost rozšířila nabídku také o ICT služby. 

Od svého založení společnost klade důraz na kvalitu nabízených služeb, vynikající péči o své zákazníky a korektní chování k obchodním partnerům, zaměstnancům a životnímu prostředí. T-Mobile je mimo jiné držitelem ocenění VIA Bona 2009 za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví. 

T-Mobile je členem mezinárodní  telekomunikač­ní skupiny Deutsche Telekom. Zákazníci díky mezinárodnímu zázemí mohou v zahraničí počítat s dostupností služeb, na něž jsou zvyklí z domova, či využít jednotné a velmi výhodné ceny za volání.  

Další informace o společnosti: www.t-press.cz nebo www.t-mobile.cz.