Hlavní navigace

Bohatá vánoční nadílka trojice kanálů Film+, FaH a DoQ

[Tisková zpráva] Diváky svým svátečním programem vyzve k smíchu, napětí a romanticky naladí kanál Film+. Tematický kanál Fishing and Hunting rozevře svůj roh hojnosti před milovníky lovu a rybolovu. A místy, kam diváky mnohdy vzala jen fantazie, provede dokumentární program DOQ.

Sdílet

Pro trojici kanálů z portfolia mediální společnosti IKO TV Central Europe, je již roky tradicí připravovat pro diváka na období vánočních svátků bohatou vánoční nadílku. Tradice se ctí a ani o letošních vánocích nedojde k jejich porušení.

Na Štědrý den začne pro diváky programová nadílka brzy ráno, komedií plné francouzského šarmu Tři muži a nemluvně. Odpoledne rozzáří dětem klasická pohádka O perníkové chaloupce v trochu jiném pojetí a rodinný film Létající třída. Romantickou atmosféru dospělým divákům navodí Guy Pearce a Catherin Zeta-Jones ve filmu Iluze lásky.

První a druhý svátek vánoční zpestří filmy Vysoká hra (Rob Lowe a Allicia Coppola), české drama Hodinu nevíš a komedie Spadl z oblaků. Program obou svátečních dní vyvrcholí dramatem Šílenec, v jehož roli zazářil Samuel Lee Jackson.

Kontroverzní komedie Ulovit miliardáře, odstartuje oslavy nadcházejícího roku – Silvestr. Oslavy budou druhý den pokračovat českou komedií 2Bobule.

Fishing and Hunting připravil milovníkům rybaření a lovu pořady Výpravy na přehradu Reduta nebo Muškaření na řece San a to v exkluzivních premiérách. Na domácí loviště se zaměří dokumenty české produkce: Moravská rybářská dobrodružství a Kapr na mušku. Vyznavačům myslivosti a lovu, přiblíží lovecká teritoria Deník profesionálního lovce a dobrodruh Tom Miranda.

Z nabídky DOQ si divák jistě vybere první díl ze série dokumentů s názvem Miliardové pohromy. Unikátní dokument, jehož základním tématem je člověk versus počasí. Staňte se jezdcem formule1 s DOQ, je pro diváky výzva stejnojmenného šestidílného pořadu. Dubajské sny zprostředkují diváků neobvyklý pohled na nejrychleji se vyvíjející turistické místo na světě, město luxusu a největší staveniště světa.