Hlavní navigace

VAPET PRODUCTION NA WWW.TOPFUN.CZ

[Tisková zpráva] Společnost DIVIDA s.r.o., provozovatel serveru Topfun.cz, uzavřela další dohodu o spolupráci pro dodávku filmových titulů tentokrát s filmovým vydavatelstvím VAPET PRODUCTION s.r.o..

Doba čtení: 2 minuty

Společnost VAPET PRODUCTION tak nyní prostřednictvím služeb internetové videopůjčovny na platformě www.topfun.cz nabídne uživatelům internetu zatím dvacet celovečerních filmů. Nebudou chybět například filmy Probuzená smrt (Jean-Claude Van Damme), komedie Nekonečná pařba, thriller z prostředí teroristické organizace ETA s názvem Krycí jméno:Vlk. Připraven je pro mnohé zatím neznámý díl ze série příhod pana účetního s názvem Zrození pana účetního. Pro děti přináší Topfun hranou pohádku Casper – první kouzlo nebo film MXŠ s opičákem Minkey. Za zvláštní pozornost stojí tři dokumenty Šokující Asie a dva díly filmů Kanibalové.

Dalším krokem v rozvoji serveru Topfun.cz je implementace hollywoodských filmových studií SONY Pictures a 20 Century Fox, jejichž vstup na server Topfun.cz zajišťuje společnost Bontonfilm a.s., který se tak významně spolupodílí na budování jednoho z největších projektů v oblasti internetové zábavy v zemích EU.

Během několika dní portál Topfun rozšíří svou nabídku platebních metod. Ve spolupráci s mobilním operátorem nabídne zákazníkům sítě T-mobile platbu za služby Topfun v rámci vyúčtování služeb T-mobile. Uživatelé Topfun se mohou dívat na své oblíbené filmy a stahovat hudbu na Topfun.cz a platit za využité služby budou až při obdržení faktury za mobilní služby, nebo při stržení převedené částky na virtuální účet Topfun z předplacené karty Twist. Topfun disponuje největší nabídkou platebních služeb. Zákazníci pro využití nabídky internetové videopůjčovny a digitálního prodeje hudby využívají plateb formou SMS plateb, audiotext, převod z účtu na účet, platební bránu e-banky, Pay Pay, mezi oblíbené patří také možnosti platby platební kartou.

Portál www.topfun.cz má v současné době nejbohatší filmovou nabídku titulů širokého spektra žánrů a svým uživatelům nabízí nejširší spektrum platebních metod. Topfun.cz dále spouští dostupnost filmové knihovny pro uživatele služeb IPTV prostřednictvím připravované akvizice u několika významných provozovatelů IPTV sítí. Se společností DIVIDA na projektu Topfun.cz spolupracují také Česká televize, Mido films, Whisconti, Národní filmový archiv a mnoho dalších.

DIVIDA s.r.o. do projektu Topfun.cz připravuje také vstup několika dalších významných filmových studií. V nadcházejícím půlroce by se tak měla filmová nabídka portálu Topfun.cz rozšířit minimálně o 1.000 kvalitních filmových titulů.

V hudební sekci Topfun.cz nabízí mimo jiné tituly společností Warner Music a Sony BMG. Topfun jako jediný portál v ČR svým uživatelům na jednom místě nabízí film, hudbu i videoklipy.