Hlavní navigace

Vaše firma ve vašem iPhonu: Money Dnes

[Tisková zpráva] Nová aplikace od Cígler Software poskytne uživatelům kompaktní data pro efektivní podnikání

Sdílet

Pokud používáte svůj iPhone nejen pro zábavu, ale i podnikání, zbystřete. V App Store je nyní k dispozici nová aplikace Money Dnes od Cígler Software, která je vynikajícím pomocníkem každého podnikatele, obchodníka, ekonoma, obchodního cestujícího nebo účetní. Díky Money Dnes můžete mít vždy při ruce veškerá důležitá data o vaší firmě i obchodních partnerech. A navíc zcela zdarma.

Proč složitě hledat jednotlivé ekonomické informace na mnoha různých serverech, když je lze mít všechny pohromadě v jednoduché aplikaci? Money Dnes obsahuje řadu nástrojů, které výrazně usnadňují život uživatelům z podnikové sféry.

Nabízí okamžitý přehled aktuálních měnových kurzů včetně propracované kurzové kalkulačky, která si pamatuje poslední aktualizaci, a je tedy použitelná i off-line. Při vyhledávání jistě oceníte možnost zobrazovat jen oblíbené kurzy. On-line propojení se systémy ARES a VIES vám zprostředkuje přímý vstup do obchodního a živnostenského registru ČR a ověření platnosti daňového identifikačního čísla v rámci EU. Díky daňovému kalendáři už nikdy „neprošvihnete“ zákonnou lhůtu plnění daňových povinností a s pomocí Infoservisu získáte přístup k fundovaným radám daňových poradců k legislativním změnám.

To ovšem není vše. Šestý z modulů Money Dnes vám doslova naservíruje nejdůležitější data z vašeho informačního systému přímo v iPhonu. Máte tak kdykoli a kdekoli k dispozici souhrnný přehled o vystavených fakturách, závazcích a pohledávkách, přijatých objednávkách a cash flow, které si Money Dnes díky zabezpečené komunikaci stáhne přímo z vašeho systému. V současné době jsou pro Money Dnes volně dostupné ovladače pro ekonomické a informační systémy Money S3, Money S5 a Karat, další se připravují.

Jedna z prvních aktivních uživatelek Money Dnes, účetní Dagmar Novotná, k tomu říká: „Na Money Dnes je nejlepší, že jsem úplně zadarmo získala přehled o všech důležitých termínech přímo ve svém mobilu. Nemusím se tak doma stresovat, když znejistím, jestli jsem náhodou nezapomněla na nějakou uzávěrku, nebo zda jsem správně vyřídila všechna firemní data. Stačí se jenom kouknout na můj iPhone a hned jsem klidná, nebo můžu začít situaci ihned řešit.“

O oblibě Money Dnes mezi českými uživateli iPhonu svědčí i fakt, že tato aplikace se dostala několik málo dní po svém zveřejnění mezi pět nejstahovanějších produktů. Vše o Money Dnes včetně zmíněných ovladačů naleznete na www.moneydnes.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).