Hlavní navigace

VDSL2 Switch ZyXEL vyhlášen finalistou ceny InfoVison Award 2010 v kategorii Green Broadband Award

[Tisková zpráva] Společnost ZyXEL Communications, přední světový dodavatel vysokorychlostních přístupových řešení, oznámila, že VDSL2 switch VES1624 byl vyhlášen jako finalista prestižní soutěže IEC InfoVision v kategorii Green Broadband Award konané v rámci akce Broadband World Forum Europe 2010. Udělení mezinárodní ceny představuje uznání snahy společnosti ZyXEL vyvíjet ekologické technologie.

Sdílet

Jako společnost zaměřená na ekologii prezentuje ZyXEL na BWFE celou řadu ekologických a úsporných zařízení, včetně zařízení IP DLSAM a DSL CPE pro naše Telco zákazníky. Úsporná zařízení ZyXEL snižují odběr elektrické energie, a šetří tak náklady na energii, a současně přináší lepší funkce a vyšší výkon. Všechny úsporné výrobky ZyXEL splňují globální ekologické standardy, jako např. směrnice EU pro výrobu ekologicky odpovědných zařízení. Společnost ZyXEL navíc realizuje komplexní systém ekologických pravidel při vlastním vývoji výrobků a při tvorbě promočních materiálů.

„Ocenění InfoVision Award dále posiluje naší pozice jako moderní společnosti, která pomáhá poskytovatelům služeb profitovat z nových funkcí s přidanou hodnotou,“ říká Dr. Albert Ju, VP obchodní jednotky ZyXEL Service Provider Business Unit. „Důrazem na důsledný vývoj ekologických výrobků se společnost ZyXEL dostává do čela ve vývoji nových výrobků a funkcí, které zvyšují energetickou účinnost zařízení a nabízí vysoký výkon při současném splnění všech globálních ekologických standardů.“

Switch VES1624 byl oceněn jako finalista soutěže InfoVision Award nejen pro svou úspornost, ale také pro to, že víc než splňuje specifikace COC 2009/2010 (prohlášení o shodě). Díky automatické detekci neaktivní linky a vestavěným úsporným technologiím dokáže VES1624 vypnout nepoužívané porty a pro neaktivní porty rezervuje pouze minimální příkon. VES1624 také využívá inteligentní řízení ventilátoru pro úpravu rychlosti podle specifikované teploty.

Broadband InfoVision Award oceňuje vynikající technologie vyvinuté pro vysokorychlostní služby a je prestižním oceněním. Oceněné výrobky jsou vybírány panelem odborníků (členy panelu jsou i výkonní techničtí pracovníci velkých operátorů, což podstatně zvyšuje prestiž ceny) na základě jejich inovačního přínosu.

O společnosti ZyXEL Communications
Byla založena v roce 1989 na Tajwanu jako ZyXEL Communications Corp. V současné době se jedná o předního dodavatele kompletních širokopásmových přístupových řešení. Od svého založení prošla společnost ZyXEL mnoha transformacemi v rychle se rozvíjejícím odvětví síťového průmyslu. V dnešní době patří ZyXEL mezi několik málo společností na světě, které jsou schopny dodat kompletní síťová řešení pro segmenty Telco, SME/Enterprise a Digital Home. Mezi řešení Telco patří přístupová síťová zařízení (bezdrátová i s pevným připojením), zařízení pro instalaci u zákazníka a switche třídy carrier. Mezi řešeními SME/Enterprise nalezneme unifikované bezpečnostní brány, LAN switche, WLAN zařízení a zařízení pro IP telefonii. Řešení Digital Home zahrnují zařízení pro síťové připojení a multimediální zařízení.

Společnost ZyXEL má 3200 zaměstnanců a distributorů v 70 zemích a pokrývá více než 150 regionálních trhů. ZyXEL Communications Corp. má více než 30 obchodních zastoupení a dvě výzkumná a vývojová centra po celém světě.

Další informace o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.