Hlavní navigace

Ve společnosti eD' system Czech, a.s. nastoupila nová vedoucí marketingového oddělení.

[Tisková zpráva] 1. 11. 2010 – se stala novou vedoucí marketingového oddělení společnosti eD´system Czech, a.s. Gabriela Havránková. Její zodpovědnost je především za rozvoj partnerského kanálu společnosti a s tím také souvisejících B2B a B2C řešení.

Sdílet

Gabriela Havránková pracovala několik let ve polečnosti DHL, nejprve jako Marketingový specialista, poté na pozici Brand Communication Specialist, kde k jejím největším úspěchům patří vývoj a implementace personalizovaného internetového B2B rozhraní, či věrnostní programy pro zákazníky. Před tím působila několik let ve společnosti Danzas, a.s. jako Referent pro firemní komunikaci, či jako vedoucí marketingu v etailové IT firmě. Externě spolupracovala s mezinárodní sportovní asociací MSKA-CZ a jinými subjekty jak v segmentu B2B tak B2C.

„Do společnosti eD´system Czech přicházím se zkušenostmi a s nadhledem, které chci uplatnit ve snaze přiblížení společnosti k zákazníkům a efektivnějšího uspokojení jejich potřeb. Je to pro mně velká výzva. Již v tuto chvíli se náš tým soustřeďuje na optimalizaci marketingových nástrojů, připravujeme nové komunikační modely a aktivity, které směřují k naplnění hlavního cíle společnosti – spokojený zákazník.“

Informace o společnosti eD' system Czech, a.s. hledejte na www.edsystem.cz

Společnost eD' system Czech, a.s. je největším distributorem výpočetní techniky v České a Slovenské republice. Šíře nabízených produktů zahrnuje nejvýznamnější světové výrobce IT  a umožňuje tak prodejcům výpočetní a digitální techniky nakoupit vše potřebné „pod jednou střechou“. Společnost eD' system Czech, a.s byla založena v roce 2000 v Ostravě a  je součástí skupiny eD' system Group, která vedle čistě obchodních aktivit nabízí také celou škálu dalších služeb, včetně služeb v oblastech logistiky, programování aplikací a servisu, B2B i B2C.  Obrat eD' system Czech za min. rok představuje cca 9 miliard Kč. eD' system Czech se také pravidelně umisťuje v prestižním žebříčku Czech TOP 100 a je držitelem certifikátu ISO 9001:2001.