Hlavní navigace

Ve sváteční Snídani bude nabito

[Tisková zpráva] Mimořádné vysílání ranního zpravodajsko-publicistického pořadu Snídaně s Novou, které začíná v úterý 23. prosince 05.59 hodin, bude nabito známými osobnostmi, spoustou překvapení a svátečních novinek.

Sdílet

Praha 22. prosince 2008 – Moderátoři se nemohli dohodnout, kdo nejsvátečnější vysílání Snídaně s Novou v roce 2008 odvysílá, a tak pro jistotu přijdou do práce úplně všichni. Mimo jiné totiž představí divákům svůj první společný hudební klip Vánoce, Vánoce přicházejí, který natočili ve vánočních ulicích Prahy.

V počátečním bloku, který bude již tradičně věnován především dětskému publiku, čeká na malé diváky kromě tradiční soutěže ještě Velká vánoční nadílka, v níž získá pět vylosovaných výherců dárkový balíček pro celou rodinu. Pozvání přijal známý imitátor Petr Martinák, který nám předvede, jak v jeho podání mluví slavné pohádkové a filmové postavy či známé osobnosti.

Vánoce slaví nejen lidé, ale také zvířátka v zoologické zahradě. Jak? To nám poví ředitel pražské zoo Petr Fejk. Nepřijde však sám, před kamerou ho bude doprovázet několik svěřenců. A dokonce vytvoří před barrandovským studiem nefalšovaný „novácký“ betlém.

Ve vánoční Snídani nesmí ani tentokrát chybět ztělesněný symbol českých Vánoc – mnohonásobný Český slavík Karel Gott. Prozradí nám, jak oslaví svátky se svým ženským trojlístkem – manželkou Ivanou a dcerami.

Do letošního posledního vysílání je pozvána i řada bývalých moderátorů Snídaně s Novou, kteří nám prozradí, jak oslaví svátky. Své k tomu budou moci říct i jejich děti. O zážitky a plány se s námi podělí Michaela Dolinová s oběma dcerami, Standa Berkovec, Petr Martinák a Petr Vágner.

Mimořádné vánoční koktejly budou během celého vysílání připravovat barmané Martin Baťha a Miroslav Smrčka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).