Hlavní navigace

Večeři s Helenou Zeťovou si vítězka soutěže výjimečně užila!

[Tisková zpráva] Na nezapomenutelný zážitek bude jistě dlouho vzpomínat Bohuslava Böhmová ze Světlé nad Sázavou! Stala se vítězkou soutěže O luxusní večeři s hvězdou SuperStar a strávila večer ve společnosti okouzlující porotkyně úspěšné pěvecké show Heleny Zeťové. Výherkyně navíc strávila den jako opravdová hvězda včetně profesionální péče a dopravy limuzínou!

Sdílet

Praha, 4. dubna 2011 – Ve čtvrtek 31. března 2011 se splnil sen další výherkyni soutěže O večeři s hvězdou SuperStar, která zaslala správnou odpověď na soutěžní otázku a při losování se na ni usmálo štěstí. Tentokrát spolu povečeřely v luxusní restauraci zpěvačka a porotkyně show Česko Slovenská SuperStar Helena Zeťová a výherkyně soutěže Bohuslava Böhmová ze Světlé nad Sázavou. Bohuslavu si navíc vzali do parády opravdoví profesionálové, kteří ji proměnili doslova k nepoznání! Po příjezdu do Prahy se o ni postarali vlasový stylista značky Redken Petr Vacátko a vizážistka dekorativní kosmetiky Maybelline Renata Zelinková. Po proměně čekala na „úplně novou“ Bohuslavu limuzína, která ji odvezla za Helenou Zeťovou do luxusní restaurace.

„Nejdřív jsem byla hodně nervózní, ale jakmile jsme se s Helenou přivítaly, nervozita ze mě opadla. Helena byla milá a bezprostřední,“ prozradila výherkyně Bohuslava. Z večeře byla nadšená i Helena. „Bylo to příjemné setkání, našly jsme spoustu společných témat.“

Více na www.superstar.tv a www.facebook.com/su­perstarnova