Hlavní navigace

Milionové víkendové večery na ČT1 – taneční soutěž a Jiřina Bohdalová

[Tisková zpráva] Pořady České televize StarDance IV ...když hvězdy tančí a Ach ty vraždy! baví stále více diváků a bodují v absolutním žebříčku sledovanosti uplynulého týdne. Druhý soutěžní večer StarDance … když hvězdy tančí IV přilákal k obrazovkám v průměru o sto tisíc dospělých diváků více než první a stal se nejúspěšnějším víkendovým pořadem po 20. hodině na všech TV. Stejně tomu bylo i u nedělního pořadu Ach, ty vraždy! S Jiřinou Bohdalovou v titulní roli – v neděli jej v průměru viděl rekordní jeden a čtvrt milionu diváků včetně dětí.

Sdílet

Taneční show StarDance … když hvězdy tančí IV. v sobotu 6. 11. 2010 od 20:00 hodin na ČT1 viděl 1 milion 420 tisíc dospělých (sledovanost 16,0 % při podílu na publiku 37,88 %) a 76 tisíc dětí (sledovanost 7,5 % při podílu na publiku 21,85 %). Tuto sobotu došlo také k prvnímu vyřazení taneční dvojice ze soutěže. Nečekané rozloučení s párem Veronika Žilková a Marek Dědík od 21:28 hodin viděl v průměru stejný počet diváků jako úvodní část. Do dalšího kola s ostatními postoupila Monika Absolonová, která se stala spojovacím článkem sobotních přímých přenosů na ČT1. Poté, co skvěle odtančila rumbu s Václavem Masarykem, přesunula se do pražského hotelu Ambassador – Zlatá husa, kde společně s Alešem Hámou moderovala vyhlašování výsledků 49. ročníku prestižní ankety Atlet roku. Čtvrtý triumf Barbory Špotákové v řadě vidělo v průměru 735 tisíc diváků starších 15 let (sledovanost 8,3 % při podílu na publiku 24,99 %, tedy každý čtvrtý divák v danou dobu u televizoru). Ve srovnání s minulým ročníkem (7. 11. 2010) se počet diváků prakticky nezměnil (průměrná sledovanost byla 8,3 % při podílu na publiku 24,92 %).

V neděli 7. 11. 2010 uvedla ČT1 již třetí pokračování cyklu Ach, ty vraždy! s Jiřinou Bohdalovou v hlavní roli. Tajná mise docentky Rybkové se stala zatím nejsledovanější epizodou a v průměru si ji u televizorů vychutnal 1 milion 203 tisíc dospělých (sledovanost 13,6 % při podílu na publiku 28,62 %). V neděli, v čase Ach, ty vraždy!, dosáhl výkon ČT třetiny televizního trhu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).