Hlavní navigace

Věčně mladý Karel Gott navštíví Inbox na Óčku

[Tisková zpráva] Praha, 22. května 2009 – Karel Gott oslaví své sedmdesáté narozeniny také s diváky hudební televize Óčko. Bude hostem speciálního vydání pořadu Inbox, kde převezme dárek, který opravdu nečekal. Premiéru sledujte 25. června v netradičním čase od 20.00 hodin, reprízu pak následující úterý od 21.00 na Óčku a také na www.ocko.tv.

Sdílet

Ačkoli Karel Gott začal lámat srdce svým fanynkám už v době, kdy většina diváků Óčka nebyla ještě ani na houbách, jeho písničky se dostaly do hitparády t-music chart a často se také objevují v pořadu DJ Divák. Popularitu si u dnešních teenagerů získal třeba songem Für immer jung, který nazpíval společně s německým raperem Bushidem.

„Karel Gott je známý svým smyslem pro humor i tím, že neuhne před žádnou otázkou, a tak se diváci mohou určitě těšit na nečekané dotazy i odpovědi. Zeptali jsme se ho třeba na to, jaké známky ze zpěvu dostával na základní škole, nebo co opravdu neumí,“ prozrazuje moderátorka Lenny Trčková.

Pro Karla Gotta si moderátoři Óčka připravili zcela netradiční gratulace. Míra Hejda poslal pozdrav z Plzně, kde se Karel Gott narodil a začínal jako elektromontér, Michal Klein se pokusil o recitaci a Petr Vágner zas trénoval hlasivky v naději, že si s božským Karlem zazpívá své oblíbené Oči sněhem zaváté.

„Natáčení bylo úžasné a diváci se mají určitě na co těšit. Vůbec nevadí, že by většině z nich mohl Karel Gott být dědečkem,“ dodává Jiří Balvín, generální ředitel hudební televize Óčko.

Speciální Inbox s Karlem Gottem bude mít premiéru ve čtvrtek 25. června ve 20 hodin. Reprízovat se bude 30. června od 21 hodin na Óčku a sledovat ho můžete také prostřednictvím live streamu www.ocko.tv. Moderuje Lenny Trčková.

O pořadu Inbox
Moderovaný pořad, který je založený na uvolněné moderaci a (skoro)domácké atmosféře. Pořad je obohacen různými pravidelnými rubrikami – např. pozvánky za muzikou, na výstavy nebo sportovní akce. Důležitou součástí každého pořadu je reportáž na aktuální témata. V pořadu se objevují hosté z hudební branže, herci, výtvarníci, producenti, vydavatelé, apod. Inbox moderují Eva Ajchmajerová, Andrej Polák, Lenny Trčková, Tereza Tobiášová, Petr Vágner, Jakub Kuba, Pavel Cejnar a Diana Kobzanová. Inbox se vysílá každý všední den v 17 hodin.