Hlavní navigace

Vedení Centrum.cz posiluje David Grundel

[Tisková zpráva] Praha, 11. července Na pozici obchodního ředitele portálu Centrum.cz nastoupil od 1. července David Grundel. Do firmy míří z telekomunikační společnosti eTel. V Centrum.cz bude zastřešovat veškeré obchodní aktivity a včetně externí sítě obchodníků řídit tým více než 180 zaměstnanců.

Sdílet

Šestatřicetiletý David Grundel má více než třináctileté zkušenosti v řízení prodeje a marketingu jak v Česku, tak v zahraničí. Před vstupem do firmy eTel pracoval také například na vedoucích pozicích ve společnostech Digitis, Český Telecom, JBA či Nokia v České republice a v Ruské federaci. Absolvoval Elektrotechnickou fakultu Vysokého učení technického v Brně. Hovoří anglicky a rusky.

Jeho hlavním cílem v Centrum.cz bude navazování obchodních vztahů s firmami, které chtějí při podnikání využívat účinných komunikačních možností internetu. V Centrum.cz mezi ně patří klasická internetová reklama, ale i další formy, například placené odkazy ve vyhledávání. Rychle se rozvíjející obchodní nástroj pro firmy, který Centrum.cz vyvinulo a nabízí, je také takzvaný PPC (pay per click) systém AdFox.

„Internet mě láká svou dynamikou. Mým prvním úkolem na novém místě bude posílení obchodního týmu o další kvalifikované profesionály a rozšíření prodejního pokrytí tak, aby Centrum.cz mohlo maximálně uspokojit rostoucí poptávku trhu,“ říká David Grundel.

David Grundel je ženatý, zatím bezdětný. Volný čas tráví lyžováním a vyjížďkami na horském kole. Má rád dobré jídlo a kvalitní vína.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).