Hlavní navigace

Vedení kamenické nemocnice se otřese v základech

[Tisková zpráva] Do nemocnice v Kamenici je povolán nový ředitel! Již zítra 22. června se objeví v nejsledovanějším seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 nová postava krizového manažera ing. Viktora Hofmana v podání charismatického herce Jana Kanyzy.

Sdílet

Praha 21. června 2010 – Inženýr Viktor Hofman, kterého ztvární herec Jan Kanyza, je povolán do kamenické nemocnice, aby v ředitelské funkci vystřídal Zdenu Tichou v podání Dany Morávkové. Je to chladný, racionální a velmi bohatý muž. Tvrdý obchodník, spekulant a tunelář, který má kontakty mezi obchodníky i politiky a který se při prosazování svých cílů neštítí takřka ničeho.

Je zvyklý, že mu ženy samy nadbíhají a on se jim nebrání. Má osobní šarm a tučné konto, své přítelkyně neváhá zahrnout drahými dárky. Má mnoho milenek, opravdu milovat však ale dokáže jen svou vnučku Klárku a dávnou přítelkyni Bělu Valšíkovou, která si Viktora pamatuje z doby, kdy byl ještě slušným člověkem. Jaké opatření bude muset nový krizový manažer Hofman provést, aby zachránil kamenickou nemocnici? Co stojí za propouštěním lékařů, šetřením na provozu a dalších manipulacích? Zda jde o zištné osobní důvody samotného ing. Hofmana, nebo o zcela jinou příčinu, budou moci diváci sledovat v dalších dílech Ordinace.

V roli inženýra Viktora Hofmana se představí herec Jan Kanyza, rodák z Lipníku nad Bečvou, kterého diváci znají nejen z detektivek, v nichž si zahrál jak vyšetřovatele, tak padouchy a zločince, ale i z dalších seriálů, mj. Území bílých králů nebo Hospoda. V současné době se kromě velmi žádaného dabingu věnuje především svému velkému koníčku, kterým je malování.