Hlavní navigace

Vedlejší efekty: Pavel Anděl a Tomáš Šponar v interaktivní aréně

[Tisková zpráva] Pořad Vedlejší efekty připravuje pro ČT24 tým zpravodajství České televize pod vedením šéfa zahraniční rubriky Michala Kubala a produkční Ivany Pultarové.

Sdílet

Nový formát není jen klasickým diskusním pořadem o nejdůležitějších událostech na konci týdne. V podmínkách zpravodajské televize nabízí unikátní experiment s interaktivitou, fenoménem, který v budoucnosti bude plně rozvíjet digitální vysílání.

Ve Vedlejších efektech dostanou diváci jedinečnou možnost živého kontaktu se zpravodajským studiem. K tomu budou moci využít všechny dostupné komunikační kanály. Do vysílání mohou vstoupit nejen prostřednictvím SMS, internetového chatu, emailu ale i v hlasovém záznamu nebo přímo v živém telefonátu.

Názory diváků, jejich otázky a reakce ve vysílání, budou ovlivňovat nejen jeho průběh ale i agendu tvůrčího týmu. Ten se chce zaměřit na někdy méně diskutované ale přesto důležité aspekty klíčových událostí a stejně jako na jejich dopad.

V pořadu se budou na moderátorském postu střídat Pavel Anděl, který má v ČT na kontě ambiciózní kulturní a společenské projekty, a Tomáš Šponar s dlouholetými zkušenostmi ze zpravodajství a publicistiky veřejnoprávní televize.

V premiérovém vysílání Vedlejších efektů 5. února na ČT24 otevře interaktivní zpravodajskou arénu Pavel Anděl s tématy a hosty, kteří budou reagovat na nejnovější vývoj doma i ve světě. Padesát minut živého kontaktu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, nabídne ČT24 každou neděli v 20.00 hodin.