Hlavní navigace

Velikost schránek Atlas Bezpečného mailu vzrostla na 1 GB

[Tisková zpráva]

Sdílet

Velikost schránek Atlas Bezpečného mailu vzrostla na 1 GB

Praha, 1. dubna – Atlas.cz od 1. dubna 2005 zvyšuje velikost schránek Bezpečného mailu na 1 GB. Všem uživatelům, kteří již zaslali požadavek na zvýšení velikosti schránky na 300 MB bude schránka automaticky zvětšena na 1 GB. Všem, kteří od 1. dubna 2005 zažádají o zvětšení schránky, bude zvětšena již přímo na 1 GB.

Zvýšení velikosti schránek je v souladu s trendem zkvalitňování a zdokonalování Bezpečného mailu, který Atlas.cz uvedl na trh 1. března, říká Michal Černík, ředitel Atlas.cz a dodává: „Velikostí 300 MB jsme chtěli otestovat reakce uživatelů. Po měsíci provozu jsme se přesvědčili o bezpečnosti a spolehlivosti našich systémů a proto jsme přikročili ke zvýšení schránek na 1 GB.“

Kontakty:
ATLAS.CZ, a.s.
Martin Klofanda
Marketing Manager
eMail klofanda@atlas-as.cz
Mobil +420 777 143 033 

Neopublic s.r.o.
Filip Debef
eMail filipd@neopublic­.cz
Mobil +420 603 484 227

O ATLAS.CZ, a.s.
ATLAS.CZ je jeden z předních českých internetových portálů, jehož cílem je poskytovat uživatelům přehledným způsobem informace z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Na stránkách portálu lze nalézt informace a služby z oblasti zábavy, nakupování, cestování nebo komunikace. K nejúspěšnějším patří například atlas firem, internetový autosalon, digitální mapy nebo živé audio a video přenosy na live.atlas.cz. ATLAS.CZ chce i v budoucnu rozšiřovat spektrum svých služeb a prostřednictvím moderních technologií nabízet všem svým návštěvníkům místo na internetu, kde se cítí jako doma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).