Hlavní navigace

Velká herní aréna pro mobilní, internetové a TV hry pro hráče z celého světa

[Tisková zpráva]

Sdílet

Geewa.com: velká herní aréna pro mobilní, internetové a TV hry pro hráče z celého světa

Nový portál Geewa.com propojil světy internetových, mobilních a televizních her v jednu velkou herní arénu. Nyní je možné vyzvat k hernímu souboji kohokoli na této planetě přes mobil, počítač nebo televizi. Ke 160 tisícům hráčům mobilních online her se tak může přidat i početná internetová komunita. Hitem se nyní stala hra Hockey Duel, v kterém soupeří hráči v hokejo­vém rozstřelu.

Praha, 10. května 2005 – Společnost Geewa spustila nový herní portál geewa.com, který umožňuje hrát hráčům zdarma on-line hry prostřednictvím mobilu nebo počítače a v blízké budoucnosti i interaktivní TV – jedinou podmínkou je připojení k internetu. Jde o unikátní koncept, kde nezáleží na tom, jaké zařízení je k hraní používáno či v jaké zemi se hráč nachází. Hry lze hrát samostatně či je možné vyzvat kohokoli na světě k soupeření v osobním duelu. Herní portál hráčům zároveň umožňuje mezi sebou komunikovat formou vzkazů či chatu, a to jak přes počítač tak i mobil.

„Hráč rozehraje hru třeba doma na počítači a pak pokračuje v herních klání na mobilu cestou do práce. Vyzvat k souboji je možné kohokoli na světě, kdo má e-mailovou adresu nebo mobilní telefon. Dotyčný je informován SMS zprávou a je na něm, jestli výzvu přijme a začne hrát přes internet nebo mobil,“ dodal Miloš Endrle, ředitel společnosti Geewa. Svoje výsledky pak hráči mohou sledovat v ligách, turnajích a dlouhodobých žebříčcích.

Geewa takto zásadním způsobem rozšiřuje koncept on-line her pro více hráčů, který poprvé představila loni v červnu ve verzi pro mobilní telefony. Od té doby věrnostní program provozovaný v rámci mobilních online her navštívilo přes 150 tisíc registrovaných hráčů a každý měsíc přiláká dalších 10 tisíc nových. „Očekáváme, že koncem roku budeme prostřednictvím webového rozhraní měsíčně registrovat až na 50 tisíc nových uživatelů,“ dodal Endrle. Portál Geewa.com míří i za hranice Česka a Slovenska a chystá se proniknout i na Polský a Maďarský trh.

Geewa.com zároveň nabízí unikátní reklamní systém, jehož prostřednictvím mohou firmy nabízet své produkty a služby neplatícím hráčům. Jde o novým druh interaktivní reklamy, která umožňuje hráčům nabídnout například další mobilní obsah přímo na jejich mobilní telefony či poslat katalog elektronickou poštou – a to vše cíleně dle věku, pohlaví, regionu a mobilního operátora.

„Naše hry jsou založeny hlavně na logice a důvtipu, takže hráče jen tak neomrzí – pořád je možné co zlepšovat. Každý může svůj um měřit s kamarády či těmi nejlepšími hráči z celého světa umístěných na vrcholu herních žebříčků. Hráči mohou navzájem chatovat, posílat si osobní vzkazy, a tak se přirozeně seznamovat,“ dodal Miloš Endrle. Geewa.com nyní zdarma nabízí šest on-line her. Herním hitem se nyní stala internetová hra Hockey Duel, kde je úkolem rozstřílet soupeře ve střelbě od modré čáry. Hra je během mistrovství světa v ledním hokeji exklusivně dostupná na portále Atlas.cz.

Další hry v nabídce jsou kovbojská střílečka Wild West Duel, logická karetní hra IQ Cards Duel, bezpečně projít minovým polem musí hráč v Minefield Duel a změřit síly v uklízení po pořádné party lze v After Party Duel, kde hráč musí rychle vše uklidit na správné místo. Poslední ze šestice je Hot Blocks Duel, varianta na oblíbenou herní klasiku Tetris. Herní platforma Geewa je k dispozici všem vývojářům a firmám, které by chtěly na platformě Geewa provozovat svoje vlastní hry.

Přístup k hrám lze zdarma získat odesláním registrační SMS zprávy zpoplatněnou standardním poplatkem na telefonní číslo (+420) 736 304 030 s textem GPIN 1234, kde 1234 představuje libovolný čtyř číselný kód. Poté se hráč může ihned přihlásit a začít hrát na portálu www.geewa.com nebo přes mobil na wap.geewa.com. „Hry jsou pro všechny uživatele v základním režimu zdarma. Není také nutné cokoli složitě instalovat či studovat herní manuály. Vše je uspořádáno velmi přehledně a jednoduše,“ řekl Miloš Endrle. Základní režim umožňuje si zahrát denně libovolnou hru a využít zdarma mnoha funkcí portálu. „Je ideální pro každého, kdo se chce jen příležitostně pobavit a trénovat třeba na budoucí ostrý duel se soupeřem,“ dodal.

Hráči, kteří budou chtít využít všech výhod herního portálu, zaplatí za plný přístup k vybrané hře týdně 30 korun včetně DPH. Zaplacení probíhá odesláním SMS zprávy s textem „HRA WWD“ (kde WWD je příklad kódu hry) na číslo 9001130. „Získají tak navíc možnost vyzvat k duelu konkrétní hráče, mít k dispozici neomezený počet her každý den, plně využívat všech funkcí pro komunikaci s ostatními hráči a ti nejlepší mohou dokonce vyhrát mobilní telefon Nokia 6681,“ uzavřel Miloš Endrle, ředitel společnosti Geewa.

Více informací naleznete na www.geewa.com nebo wap.geewa.com.


Miloš Endrle, ředitel společnosti Geewa s.r.o.
Tel.: +420 225 281 811
milos.endrle@ge­ewa.com
Jan Hlaváč, mediální konzultant
GSM: +420 777 076 760
jan.hlavac@rhmc­.cz
www.geewa.cz

O společnosti Geewa

Geewa s.r.o., je dceřinou společností technologické a konzultační firmy Logos a.s. Geewa nabízí produkty v oblasti on-line zábavy a provozuje portál online her Geewa.com. Ten umožňuje hráčům ze svého mobilního telefonu, počítače či interaktivní TV vyzvat ke hře kdykoli a kohokoli na této planetě. Svoje výsledky pak hráči mohou sledovat v ligách, turnajích a dlouhodobých žebříčcích. Součástí všech her je i možnost přímé komunikace mezi hráči.

Geewa a logo Geewa jsou ochranné známky společnosti Geewa s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).