Hlavní navigace

Velká hostingová soutěž se společností Dexus

[Tisková zpráva]

Sdílet

Velká hostingová soutěž se společností Dexus

Praha, 21. dubna 2005 – Sleva na hosting pro všechny a digitální fotoaparát či další ceny pro vylosované. Tak odměňuje provozovatel spolehlivého hostingu Dexus účastníky velké hostingové soutěže pořádané od od 21.4. do 21.5.2005.

„Zúčastnit se soutěže je velmi jednoduché“, říká Štěpán Bilčík, obchodní ředitel společnosti Dexus Internet s.r.o. „Stačí vyplnit krátký formulář na adrese http://soutez­.dexus.cz a každý zákazník získává okamžitě slevu ve výši 20 %. Pokud si k tomu objedná jakýkoliv z předvolených tarifů Dexus hosting, bude zařazen do slosování o digitální fotoaparát a další zajímavé ceny. Získanou slevu může při objednání služeb ihned použít. Dexus tak nabízí zákazníkům kvalitní a spolehlivé služby za příznivou cenu.“

O společnosti Dexus Internet s.r.o.
Společnost Dexus Internet s.r.o. je provozovatelem komplexních webhostingových služeb vynikajících zejména spolehlivostí, zabezpečením a citlivým individuálním přístupem k zákazníkovi. Dexus nabízí zákazníkům unikátní tarif, kdy si zákazník může parametry svého hostingu nastavit sám a cenu zjistit ihned on-line. Spolu s flexibilní technickou podporou tak zákazník získává jistotu bezstarostného provozu svého webu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).