Hlavní navigace

Velká konference - nová služba Aliatelu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Velká konference – nová služba Aliatelu

Mezi klienty společnosti Aliatel patří již delší dobu společnost MAFRA, a. s., mj. vydavatel nejčtenějšího českého deníku MF DNES. Společnost již třetím rokem využívá nabídku datových služeb Frame Relay a ATM a od října loňského roku je také odběratelem kompletní hlasové služby Business Call Direct a služby bezplatného volání Profit Call 800, které používá pro všechny své pobočky ve 14 městech naší republiky. V poskytování hlasových služeb společnosti MAFRA nahradil Aliatel předešlého dodavatele, Český Telecom.

Od 1. února 2003 zprovoznil Aliatel na žádost MAFRA doplňkovou službu Velká konference. Princip této služby spočívá v tom, že si zákazník může kdykoliv sám přivolat do hlasové konference až 30 účastníků, připojených kdekoli na světě ve stejný okamžik do veřejné telekomunikační sítě prostřednictvím pevného či mobilního telefonu.

„Tato služba je pro nás velice důležitá, neboť nám umožňuje komunikaci mezi šéfredaktorem a všemi regionálními pobočkami najednou, což se jeví jako velmi efektivní a ve finální fázi vede ke snížení nákladů na komunikaci,“ říká Jaroslav Červený, ředitel IT MAFRA, a dodává: „Aliatel nás přesvědčil o tom, že orientace na zákazníka je jednou z hlavních priorit společnosti. Svědčí o tom fakt, že tuto službu dokázal implementovat na základě našich požadavků a v krátké době.“

Služba Velká konference je nabízena v rámci služby Business Call Direct jako vysoce nadstandardní doplněk řešení specifických telekomunikačních potřeb velkých společností. Zákazník má u Aliatelu zajištěnou stoprocentní volnost při řízení konference po celou dobu jejího trvání i její přípravy a plánování, což je v tuto chvíli u podobných služeb nabízených konkurencí výjimkou.

Společnost MAFRA, a. s., je vydavatelem deníku Mladá fronta DNES, provozovatelem největšího českého zpravodajského internetového portálu iDNES a televizní agentury TVD.

Majoritním vlastníkem MAFRA, a. s., je od roku 1994 německý holding Rheinisch – Bergische Druckerei und Verlagsgesellschaf­t GmbH.

ALIATEL a.s. poskytuje v garantované kvalitě výběr spolehlivých datových, telefonních a internetových služeb.

Aliatel je držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu kvality ISO 9001:2000 a zároveň i prvním operátorem, který od července 2002 nabízí plnohodnotné telefonní služby v rámci volby operátora. V žebříčku Fast 50 (nejrychleji rostoucích technologických společností) sestavovaném společností Deloitte & Touche byla společnost Aliatel a.s. zařazena na 2. místo v ČR a 15. ve střední Evropě. Akcionářská struktura společnosti je ze 60 % tvořena rozvodnými energetickými akciovými společnostmi (Severomoravská energetika, a. s., Jihomoravská energetika, a. s., Jihočeská energetika, a. s., a Západočeská energetika, a. s., mají po 10,33 %, Pražská energetika, a. s., a Severočeská energetika, a. s., po 9,33 %). Zbývajících 40 % akcií je v držení německé RWE Com GmbH & Co. oHG. Více informací o společnosti Aliatel a jejích službách naleznete na www.aliatel.cz.