Hlavní navigace

Velké Pavlovice pohostily Lumíra a Vilmu opravdu královsky!

[Tisková zpráva] V úterý 15. února 2011 se Vilma Nyklová vydala se svým seriálovým synem Lumírem do Velkých Pavlovic na Moravě. Opět se potvrdilo staré rčení – co kraj, to jiný mrav. A pro tento kraj má, jak se ukázalo, Lumír slabost.

Sdílet

Praha 16. února 2011 – Jaroslava Obermaierová, představitelka Vilmy Nyklové v oblíbeném seriálu televize Nova Ulice, vyrazila na svou předposlední výpravu, aby udělila dalšímu pekařství Certifikát Vilmy Nyklové. Její cesta tentokrát vedla do Velkých Pavlovic, a tak nemohla vzít s sebou nikoho jiného než svého syna Lumíra. Lumír, kterého dokonale v Ulici ztvárňuje populární herec Václav Svoboda, je velký milovník moravského kraje a vína. Velmi rád tak s Vilmou do pekařství paní Pláteníkové ve Velkých Pavlovicích dorazil. Nejen pekařství, ale i sám pan starosta Velkých Pavlovic Pavel Procházka přišel pozdravit svého kolegu z Křečovic a po celou dobu obě seriálové hvězdy doprovázel.

Tentokrát pekařství přišlo o trochu víc, než jen o pár houstiček a koláčků. Lumír pojal totiž ochutnávku všech druhů pečiva opravdu poctivě. Ani jednomu nedokázal v provoněné pekárně odolat. A jako pokaždé nastal důležitý okamžik, udělení certifikátu pekárně, která zabojovala o přízeň paní Vilmy. Lumír s Vilmou bez váhání nalepili na dveře pekařství Certifikát Vilmy Nyklové, který oba stvrdili svým podpisem. Tím však návštěva zdaleka neskončila. Pan starosta Procházka s majitelkou pekárny paní Pláteníkovou připravili pro Nyklovy malé překvapení. Bylo jim totiž jasné, že jejich jazýčky jsou opravdu mlsné, a tak v nedalekém sklípku uchystali ochutnávku vín a k obědu se podávala kachnička se zelím a knedlíkem.

„Lidé v tomto kraji jsou milí a pohostinní. S panem starostou jsme probrali záludnosti svých funkcí a předali si zkušenosti. Uvidíme, zda je využiji i v Ulici,“ svěřil se Lumír. Jeho seriálová matka Vilma jen přisvědčila: „Všude se nás snaží přecpat, ale tohle se nedá ani popsat. Moc mi chutnalo a všichni se o nás skvěle starali!“

Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova
Více informací naleznete na www.nova.cz/ulice nebo Doma.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).