Hlavní navigace

Velké zabezpečení pro malé firmy

[Tisková zpráva] Nová řada ZyXEL ZyWALL USG 50/20/20W nabízí optimální síťovou bezpečnost a funkčnost pro malé firmy

Sdílet

Hsinchu, Tajwan 1.9.2010: Společnost ZyXEL Communications, přední světový dodavatel vysokorychlostních přístupových řešení, dnes uvádí na trh nové bezpečnostní brány (USG – Unified Security Gateway) řady 50/20/20W. Jedná se o zařízení průmyslové třídy poskytující integrované a komplexní zabezpečení pro malé organizace.

Rostoucí míra využití počítačových sítí v podnicích a firmách vede k tomu, že všechny organizace musí řešit problém, jak svou síť chránit. Pro malé firmy bez speciálního IT oddělení představuje otázka síťového zabezpečení velkou výzvu. Stejně jako velké podniky si ani ty malé nemohou dovolit riskovat ztrátu zákaznických záznamů, finančních informací, duševního majetku a jiných kritických zdrojů. Díky nové řadě ZyWALL USG 50/20/20W mohou nyní tyto firmy zajistit spolehlivou a optimální ochranu své sítě.

Nová řada ZyWALL USG 50/20/20W využívá integrovaný výkonný procesor s robusní Gigabitovou optickou architekturou. Obsahový filtr s možností nastavení míry ochrany zajišťuje kontrolu dat v reálném čase během provozu. Stará se o to, aby všechna data, která procházejí sítí, byla bezchybně zkontrolována a nebezpečná data zablokována, a to bez újmy na datové propustnosti a rychlosti aplikací (např. stahování souborů, email, vyhledávání dat). ZyWALL USG 50/20/20W také chrání síť před riziky virové nákazy a dalších internetových hrozeb s využitím jedinečné funkce clean-traffic.

V současné době jsou stále populárnější tzv. sociální sítě a aplikace (Facebook, Twitter, YouTube). Podle výzkumů je 77% lidí připojeno k Facebooku, když jsou zrovna v práci, a někteří Facebook aktivně používají až 2 hodiny ve své pracovní době. Pro zaměstnavatele tento stav znamená nižší produktivitu práce a současně větší nároky na internetové připojení. ZyWALL USG 50/20/20W zajistí maximální ochranu a produktivitu práce, aniž by porušil osobní práva zaměstnanců.

Ačkoli je nepřetržitá ochrana sítě nezbytná, je třeba zvážit, jaká by měla být energetická náročnost takové ochrany. ZyWALL USG 50/20/20W jako první na světě nabízí zelené funkce pro bezpečnostní zařízení: jedná se o úsporné funkce, které účinně snižují náklady na energii s využitím inteligentní řídicí technologie. Exkluzivní technologie ZyXEL IntelliEnergy Green Technology automaticky detekuje síťový provoz, sleduje status zařízení a jeho teplotu, a podle toho upravuje spotřebu energie. Tato „zelená technologie“ snižuje spotřebu energie až o 80%.

I malé organizace s omezenými zdroji musí udržovat svou síťovou ochranu v aktualizované podobě, aby chránila před novými riziky. USG 50/20/20W je řešení, které zajistí ochranu po celou dobu své životnosti, a chrání tak investice do IT. Zákazníci si mohou stáhnout aktualizovaný firmware ze stránek ZyXEL bez dodatečných nákladů, a to po celou dobu životnosti zařízení. Přístup k aktualizacím je po technické stránce snadný a nenese s sebou dodatečné náklady.

Kde získat více informací
Další informace naleznete na stránkách www.zyxel.cz, případně www.zyxel.com.

O společnosti ZyXEL Communications
Byla založena v roce 1989 na Tajwanu jako ZyXEL Communications Corp. V současné době se jedná o předního dodavatele kompletních širokopásmových přístupových řešení. Od svého založení prošla společnost ZyXEL mnoha transformacemi v rychle se rozvíjejícím odvětví síťového průmyslu. V dnešní době patří ZyXEL mezi několik málo společností na světě, které jsou schopny dodat kompletní síťová řešení pro segmenty Telco, SME/Enterprise a Digital Home. Mezi řešení Telco patří přístupová síťová zařízení (bezdrátová i s pevným připojením), zařízení pro instalaci u zákazníka a switche třídy carrier. Mezi řešeními SME/Enterprise nalezneme unifikované bezpečnostní brány, LAN switche, WLAN zařízení a zařízení pro IP telefonii. Řešení Digital Home zahrnují zařízení pro síťové připojení a multimediální zařízení.

Společnost ZyXEL má 3200 zaměstnanců a distributorů v 70 zemích a pokrývá více než 150 regionálních trhů. ZyXEL Communications Corp. má více než 30 obchodních zastoupení a dvě výzkumná a vývojová centra po celém světě.

Další informace o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.