Hlavní navigace

Velký LED displej Philips 232EL2SB umožní skvělý zážitek ze hry

[Tisková zpráva] Brno, 22. 12. 2010 – Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic uvádí na český a slovenský trh nový Full HD LED displej 232EL2SB, který nabízí mimořádné zážitky pro všechny milovníky her. Velký a elegantní monitor Philips zaručuje dokonale přirozené barvy, stylové ovládací prvky SmartTouch zase mimořádně jednoduché ovládání.

Sdílet

Nový monitor od společnosti Philips ocení zejména milovníci her. Displej monitoru má širokoúhlý formát v poměru stran 16:9, který je ideální pro většinu moderních her i pro přehrávání videí. Funkce SmartContrast zajistí vysoký kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Philips 232EL2SB tak poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami. 

Díky tenkému provedení má tento monitor ambice stát se elegantním doplňkem každého domova, vzhled dotváří i lesklá povrchová úprava a stylové ovládací prvky Smart Touch – inteligentní ikony citlivé na dotek, které nahrazují výčnělková tlačítka. Ovládací prvky reagují na nejjemnější dotek a zapínají monitor, nebo pomocí funkce SmartImage Lite zesvětlují a zaostřují displej.

Podobně jako všechny moderní displeje Philips, splňuje i model 232EL2SB vysoké nároky na ekologický provoz a maximální šetrnost k životnímu prostředí. Symbol Energy Star garantuje energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie.

Při výrobě  byly využívány materiály přátelské k ži­votnímu prostředí, jež vyhovují mezinárodním normám. Všechny plastové části skříně, kovové části kostry a obalový materiál využívají 100% recyklovatelný materiál. Bylo dosaženo významného snížení obsahu rtuti v zářivkách. Přísně jsou dodržovány normy RoHs, které zjišťují, že dojde k odstranění všech nebezpečných materiálů. 

Přednosti LCD displeje 232EL2SB/00

Technologie LED  – neobsahují rtuť a umožňují ekologicky šetrný proces recyklace a likvidace.  
1920×1080p Full HD – nejlepší kvalita obrazu ze všech formátů vstupního HD. Širokoúhlý poměr stran 16:9 – hraní her a sledování videa bez pruhů nahoře a dole. 
Ovládací prvky SmartTouch – inteligentní ikony citlivé na dotek. 
Energy Star 5.0 – certifikace zaručuje výrobek odpovídající energetickou účinnost. 
Snadné řízení formátu obrazu – přepíná z poměru 4:3 do širokoúhlého formátu. 

Technické para­metry:

Typ LCD panelu    TFT-LCD 
Optimální rozlišení   1920×10­80 při 60 Hz 
Úhlopříčka    23“ (58,4 cm) 
Spotřeba    22,9 W (metoda testování EnergyStar 5.0) 
Formát obrazu   16:9 
Odezva    5 ms 
Jas     250 cd/m2 
SmartContrast   20 000 0­00 : 1 
Hmotnost    4,57 kg 
Doporučená min. EU cena  3486 Kč bez DPH 

 

###

 

O MMD  
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution a SWS. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem.

Více informací  o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.