Hlavní navigace

Velký návrat Hany Maciuchové do seriálu Ulice!

[Tisková zpráva] V pondělí se do oblíbeného seriálu TV Nova Ulice vrací fanoušky milovaná postava profesorky Miriam Hejlové v podání Hany Maciuchové. Její návrat bude nejen šťavnatý, ale také velmi dramatický. Ze staré Ulice, tak jak ji Miriam znala, totiž nezůstal kámen na kameni…

Doba čtení: 1 minuta

Praha, 27. října 2011– Fanoušci a diváci seriálu Ulice slaví svátek! Čeká nás totiž období velkých návratů, které začíná již toto pondělí 31. října 2011, kdy se do oblíbeného seriálu Ulice vrací velmi oblíbená postava – profesorka Miriam Hejlová v podání několikanásobné držitelky mnoha diváckých ocenění Hana Maciuchová!

Ulice se za rok a čtvrt, kdy byla Miriam Hejlová pryč, hodně změnila – ve škole ji čeká třída nezvladatelných žáků profesora Kaliny (Pavel Nový), shledání s Vlastimilem Peškem (Rudolf Hrušínský) bude pro diváky také jistě napínavé a plné očekávání. A to není všechno, postupně se diváci mohou těšit na návrat kompletní rodiny Hejlových. Už za dva týdny tedy uslyšíme Peškovo typické: „Nazdar, Jaroušku!“ Do Ulice se vrátí nejen Miriam (Hana Maciuchová), ale také její syn Jarda (Martin Hofmann), Lenka (Míša Badinková) a Cyril (Dušan Jamrich).