Hlavní navigace

Velký návrat Hany Maciuchové do seriálu Ulice!

[Tisková zpráva] V pondělí se do oblíbeného seriálu TV Nova Ulice vrací fanoušky milovaná postava profesorky Miriam Hejlové v podání Hany Maciuchové. Její návrat bude nejen šťavnatý, ale také velmi dramatický. Ze staré Ulice, tak jak ji Miriam znala, totiž nezůstal kámen na kameni…

Sdílet

Praha, 27. října 2011– Fanoušci a diváci seriálu Ulice slaví svátek! Čeká nás totiž období velkých návratů, které začíná již toto pondělí 31. října 2011, kdy se do oblíbeného seriálu Ulice vrací velmi oblíbená postava – profesorka Miriam Hejlová v podání několikanásobné držitelky mnoha diváckých ocenění Hana Maciuchová!

Ulice se za rok a čtvrt, kdy byla Miriam Hejlová pryč, hodně změnila – ve škole ji čeká třída nezvladatelných žáků profesora Kaliny (Pavel Nový), shledání s Vlastimilem Peškem (Rudolf Hrušínský) bude pro diváky také jistě napínavé a plné očekávání. A to není všechno, postupně se diváci mohou těšit na návrat kompletní rodiny Hejlových. Už za dva týdny tedy uslyšíme Peškovo typické: „Nazdar, Jaroušku!“ Do Ulice se vrátí nejen Miriam (Hana Maciuchová), ale také její syn Jarda (Martin Hofmann), Lenka (Míša Badinková) a Cyril (Dušan Jamrich).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).