Hlavní navigace

Velmi křehké vztahy IV: Každá pohádka má svůj konec

[Tisková zpráva] Ve čtvrté, zatím závěrečné řadě oblíbeného seriálu Velmi křehké vztahy, která startuje 25. 8. na Primě, se dočkáte velkého a vzrušujícího finále. Završí se nejen osudy všech hrdinů, ale poznáte i dvě zbrusu nové postavy – MUDr. Zuzanu Trojanovou (Nela Boudová) a její dceru Lenku Trojanovou (Adriana Neubauerová). To není vše – z Anglie se navíc vrací profesionálně vyzrálejší Dagmar Lacinová (Laďka Něrgešová).

Sdílet

Budou se lámat charaktery a prověřovat vztahy, které, jak víme, jsou více než křehké. Ve vzduchu visí otázka, kdo je otcem nové mladičké hrdinky Lenky Trojanové, protože kandidátů je víc. Jedno je však jisté: Lenčin otec pracuje v nemocnici. A jak se Lenka do seriálu dostala? Přijela se svou maminkou doktorkou Zuzanou Trojanovou, která nastoupila na zdejší neurochirurgii.

Ve hře je několik neznámých. V průběhu třetí řady se rozehrála partie o africký diamant, který stál téměř život mladého Ludvíka Strnada a na nějž si brousila zuby i lačná Simona. Možná také někdo další… Kvůli kamenu nedozírné ceny ukradla Simona mapu a riskovala zajištěnou existenci po Wagnerově boku. Získal diamant Strnad, Simona, nebo někdo úplně jiný?

V samém závěru 3. řady jste také se zatajeným dechem sledovali dramatickou hádku a tragickou nehodu doktorky Heleny Lacinové. Přežila Helena náraz auta a vykřesala se ze šlamastiky, která vypadala opravdu hrozivě? Dokázaly Kratochvílovy ruce opět nemožné?

A co Petr a Anna? Mají sice právě po veselce, ale Petr je zamilovaný do advokátky Báry (Sabina Králová) a ta s ním údajně čeká dítě. Opravdu Bára odjela, nebo se vrátí a bude o Petra bojovat? Anna nic netuší a Petrovi začala opět věřit. Jak dlouho jí to vydrží, než jí nějaký dobrák donese, jak se věci mají? Co naivní Alenka a humanitární nadace Eldorádo, dojná kráva jejího manžela a Krátkého?

Pokud chcete znát odpovědi na všechny tyto otázky a seznámit se s dalšími hrdiny, nesmíte si nechat ujít zahájení čtvrté řady VKV. Již zítra ve 20.00 na Primě.