Hlavní navigace

SERIÁL VELMI KŘEHKÉ VZTAHY SE VYVÍJÍ, OD ZÁŘÍ NOVÉ DÍLY

[Tisková zpráva] Na pokračování oblíbeného televizního seriálu Velmi křehké vztahy (VKV) se mohou diváci těšit už od prvního zářijového týdne. Televize Prima totiž začne vysílat třetí řadu tohoto pořadu. „Seriál se nemění, ale vyvíjí se. Ve druhé sérii jsme uzavřeli většinu dějových linií, ta třetí bude mnohem více ze života,“ říká šéfredaktor vlastní tvorby Televize Prima Rostislav Uher.

Sdílet

Pro příznivce rodin Rubešových, Skálových, Strnadových a jejich přátel je připraveno hned několik novinek. Logo seriálu se změnilo, připravena je i nová úvodní píseň a znělka. „Titulní píseň nazpívala Dasha a Petr Bende. Není bez zajímavosti, že hudbu složil manžel Dany Morávkové Petr Malásek a otextoval ji Václav Kopta. Znělku pak režírovala Mirjam Landa,“ říká Rostislav Uher. Kromě svých oblíbených hrdinů uvidí diváci i nové tváře. Představí se jim Pavel Řezníček, Vojtěch Dyk a také například Sabina Králová, do seriálu se vrací Roman Štolpa. Stávající prostředí, na něž jsou diváci zvyklí, tvůrci seriálu proměnili a přestavěli interiéry i dekorace seriálu.

Na co se mohou diváci těšit?

  • Andrea stojí v čele soukromé nemocnice a má s ní velké podnikatelské plány. Ty jí však neustále narušuje rodina Strnadových a záludný společník Lang. Andrea se ocitá sama mezi nepřáteli.
  • Evžen Hartl zemřel. Jeho smrt vyšetřuje policie a podezřívá několik osob. Není jasné, zda šlo o nešťastnou náhodu, nebo o záměr. Kdo se chtěl Evžena zbavit?
  • Petr si otevřel spolu se Skálou soukromou advokátní kancelář a se svým novým týmem obhajuje klienty v zapeklitých a dramatických případech.
  • Docent Strnad se ožení a věří, že se konečně jeho rodině začíná dařit. Do soukromé nemocnice nastupuje jeho starší syn Alexandr a hned si získává úctu a autoritu u svých pacientů.

Koho ještě diváci neznají?
Alexandr Strnad (40 let) – hraje ho Pavel Řezníček. Alexandr je synem docenta Strnada. Pracuje jako chirurg, je velice úspěšný. Nastupuje do soukromé nemocnice, kde má podíl jeho otec.

Barbora Strnadová (34 let) – hraje ji Sabina Králová. Barbora je právnička a pomáhá Simoně Rubešové s jejím případem. S manželem Alexandrem si po rodinné tragédii nerozumí, oba se odcizili. Pracuje v prostorách, které si pronajala v advokátní kanceláři u Petra a Skály.

Jakub Karásek (24 let) – hraje ho Vojtěch Dyk. Jakub je koncipient a zabývá se kauzami, které řeší Petrova kancelář. Dostává na starost Andrein případ, ale postupně se do něj zamotává. Spolu s bratrem vyšetřovatelem Vaškem pečuje o nemocnou babičku.

Další nové postavy:
Doktor Liška, bývalý manžel Andrey – hraje ho Roman Štolpa

Nataša Kocmanová, policejní vyšetřovatelka a kolegyně Vaška – hraje ji Kamila Sedlárová

Paní Karásková, babička Jakuba a Vaška – hraje ji Eva Matalová