Hlavní navigace

Vendoři zvolili AT Computers IT distributorem roku

[Tisková zpráva] Ostrava, 28. 1. 2011 – Společnost AT Computers, jeden z největších IT distributorů na českém trhu, získala prestižní ocenění v anketě Český a Slovenský IT distributor 2010. Zvítězila v hlasování vendorů, a stala se tak vítězem IT Vendor Awards.

Sdílet

„Velmi si vážíme tohoto ocenění. Vnímáme ho jako uznání naší dosavadní práce. Po celý rok se snažíme s našimi vendory, obchodními partnery i zákazníky co nejčastěji diskutovat. Zajímáme se o jejich problémy a pokoušíme se jim vyjít vstříc,“ říká marketingový ředitel společnosti AT Computers Martin Wanke. 

V brzké době jde už o druhé ocenění aktivit společnosti AT Computers. V lednu zvítězila také v hlasování ChannelWorld o nejlepší partnerská setkání.  

Soutěž  Český a Slovenský IT distributor 2010 pořádá vy­davatelství  DCD Publishing pod záštitou časopisu Reseller Magazine a portálu Reseller Magazine Online.  

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).