Hlavní navigace

Verbatim na CeBITu 2009 s novým sortimentem

[Tisková zpráva] Deutsche Messe, Hannover 3. – 8. března, 2009 Hala 25 (Planet Reseller), stánek F121

Sdílet

Praha, 23. února 2009 – Verbatim letos na veletrhu CeBIT v hale Planet Reseller představí své neustále se rozšiřující portfolio produktů a služeb, a to včetně nových ExpressCard SSD disků založených na PCMCIA technologii a dále pevných disků využívajících čtyř různých rozhraní o kapacitě 1 TB. Svou vedoucí pozici v oblasti optických médií bude Verbatim demonstrovat prostřednictvím široké řady produktů pro profesionální sektor, stejně jako prezentací celého portfolia vysokokapacitních USB disků, paměťových flash karet, příslušenství a periferních zařízení.

ExpressCard SSD – vyšší rychlost a nižší spotřeba energie
„Disky typu Solid State Drive jsou na dobré cestě dobýt trh úložných médií – to je něco, čím jsme si naprosto jisti. Chtěli bychom se na tomto trhu brzy uchytit a věříme, že se třemi novými modely ExpressCard SSD o kapacitě 16, 32 a 64GB máme dobrou výchozí pozici,“ vysvětluje Hans Christoph Kaiser, Business Development Manager Flash & USB Memory, Verbatim EUMEA. ExpressCard SSD od Verbatimu, který splňuje standard PCMCIA Express Card, využívá rozhraní PCI nabízející až desetkrát vyšší rychlost čtení (800× nebo 120 MB/s) a šestinásobně vyšší rychlost zápisu (300× nebo 45 MB/s) oproti tradičním USB klíčům, což značně zkracuje dobu přístupu k datům a aplikacím. ExpressCard SSD navíc díky své úsporné paměti spotřebuje méně energie.

Quad Interface HDD a GigaBit NAS
Uživatelé PC a Mac mohou k přístupu na nový 3,5“ externí disk Verbatim Quad Interface s 1 TB úložného prostoru využít kterýkoli ze čtyř oblíbených rozhraní – USB 2.0, FireWire 400 a 800 a eSATA-II. Funkcionalita Plug ‘n’ play zajišťuje, že disk je okamžitě připraven k použití, a to při nejvyšších možných přenosových rychlostech. V širokém portfoliu pevných disků Verbatim nebude chybět ani nový 3,5“ pevný disk GigaBit NAS s kapacitou 1TB, stejně jako mnohonásobně oceněný multimediální HDD přehrávač MediaStation Pro, který je nově schopen pojmout 640GB či 750GB dat. Nabídka 2,5“ pevných disků zahrnuje rovněž atraktivní barevnou edici s nápaditým designem.

Inovativní optické technologie
Verbatim na CeBITu představí nová optická úložná média CD, DVD a Blu-ray s různými povrchy pro profesionální využití. Řadí se mezi ně Glossy Waterproof, Glossy Photo Printable, Archival Gold, Silver Printable, Thermal White a Silver, z nichž všechny splňují přísné standardy kvality společnosti Verbatim.

Bohaté příslušenství
Nabídku Verbatimu pro distribuční kanál, která bude rovněž k vidění u stánku, rozšíří kompletní portfolio příslušenství a periferních zařízení. Sem se řadí například nová multimediální 2.1 zvuková sestava, bluetooth reproduktory, bluetooth myš k notebooku či dobíjecí baterie, nebo nedávno uvedená řada sluchátek a vibrujících herních headsetů, oceněné herní myši a mnoho dalšího.

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).