Hlavní navigace

Verbatim nabízí už i USB flash disky se závodními pruhy

[Tisková zpráva] USB flash disk Verbatim Store ‘n’ Go GT Edition v červeném a černém provedení

Sdílet

Praha, 22. října 2010 – Verbatim se inspiroval dlouhou historií úspěšných sportovních vozů a představil dva nové USB flash disky řady GT Edition s populárními bílými pruhy, jaké můžeme vídat na závodních okruzích po celém světě. Disky s kapacitou 4 GB jsou vhodné pro přenášení v kapse nebo příručním zavazadle a v obchodech jsou k dostání v červeném a černém provedení za doporučenou cenu 189 Kč.

  • Dva nové USB flash disky Store ‘n’ Go v černém a černém provedení GT
  • Kapacita 4 GB, váží pouhých 7,9 g
  • Výsuvný mechanismus nevyžaduje speciální ochrannou krytku
  • Pohodlně padnou do kapsy nebo příručního zavazadla
  • Kompatibilní s Windows 2000, XP, Vista, Windows 7, Mac OS 9, LINUX 2.4.0 a vyšší
  • Více zeleně, méně plastu: balení obsahuje o 90 % méně plastu než běžně používaná balení

Mobilní úložiště se závodními pruhy
Stylové USB flash disky s populárními bílými závodními pruhy jsou vzpomínkou na legendární sportovní vozy, které jsme mohli vídat na nejvyšších úrovních závodních okruhů po celém světě. Rozhraní USB 2.0 disku Verbatim Store ‘n’ Go GT Edition je fyzicky chráněné výsuvným mechanismem, takže nevyžaduje žádnou speciální ochrannou krytku. Nové flash disky řady GT Edition s rozměry 54×21×9,22 mm váží jen 7,9 g a zakoupit si je můžete v červeném nebo černém provedení. Jsou vhodné pro přenášení v kapse nebo příručním zavazadle a vedle vašeho notebooku či PC budou vypadat opravdu stylově, stejně jako vedle přenosného pevného disku Verbatim 500GB GT, který byl představen již dříve.

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků v kapesním formátu 4,57 cm (1,8“), přenosném formátu 6,35 cm (2,5“) a stolním formátu 8,89 cm (3,5“), a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je světovým lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).