Hlavní navigace

Verbatim pěchuje na své USB stále více paměti

[Tisková zpráva] Praha, 20. ledna 2009 – Verbatim rozšiřuje svou řadu USB Store ‘n’ Go o dva nové USB klíče, z nichž každý je schopen pojmout až 32 GB dat – model USB Executive s výbornou rychlostí čtení i zápisu pro profesionální uživatele a model USB Mini s otočnou krytkou. S úložnou kapacitou ekvivalentní např. 45 CD, jsou oba USB disky ideální pro uživatele, kteří jsou často na cestách a potřebují s sebou nosit velké množství dat. USB Executive a Mini Swivel jsou již dostupné v obchodech za doporučenou cenu 1599 Kč, resp. 1799 Kč.

Sdílet

Disk Store ‘n’ Go Executive USB je optimalizovaný pro maximální výkon a nabízí rychlost čtení až 200× (30 MB/s) a zápisu až 80× (12 MB/s). Stylový stříbrný design s ochranným gumovým povrchem dobře ladí s jakýmkoli notebookem či PC. Rychlost čtení u modelu Mini Swivel je 11 MB/s, rychlost zápisu pak 8 MB/s.

Konektor modelu USB Executive chrání výsuvný mechanismus a v případě Mini Swivel otočná krytka. Předinstalovaný šifrovací software u obou USB je zárukou toho, že data nepadnou do nesprávných rukou. Modrá LED dioda indikuje datové přenosy na disk nebo z něj. Stejně jako u všech ostatních produktů, nabízí Verbatim i k těmto dvěma novým produktům zákaznickou podporu zdarma.

Obrázky jsou ke stažení na:
http://212.79­.62.150/Verba­tim/Verbatim_US­B_Executive_32GB_O­pen_Angled.jpg
http://212.79­.62.150/Verba­tim/Verbatim_US­B_Executive_32GB_Re­flection.png
http://212.79­.62.150/Verba­tim/Verbatim_US­B_Swivel_32GB_Hal­fOpen_Angled.jpg
http://212.79­.62.150/Verba­tim/Verbatim_US­B_Swivel_32GB_Re­flection.jpg
http://212.79­.62.150/Verba­tim/Verbatim_US­B_Swivel_32GB­.jpg

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com.