Hlavní navigace

Verbatim Pocket Drive – 1,8” pevný disk s kapacitou 250 GB Malý navenek, obrovský uvnitř

[Tisková zpráva] Praha, 1.12.2009 – Verbatim představuje Pocket Drive, 1,8“ pevný disk s kapacitou 250 GB ve stylovém černém hliníkovém pouzdře, který je dostatečně malý na to, aby se pohodlně vešel do kapsy u kalhot nebo u bundy. Pocket Drive je již k dostání v obchodech za 2 999 Kč (doporučená maloobchodní cena).

Sdílet

  • Kapacita: 250 GB
  • Rozměry: 90×64×14 mm
  • Hmotnost: 85 g
  • Černý uzavíratelný váček na přenášení
  • Zálohovací software Dmailer
  • Synchronizační software Sync

Každý, kdo občas potřebuje přenést větší objem dat, ocení řešení, které je spolehlivé a pohodlné na přenášení. Takovým řešením je i Pocket Drive od Verbatimu v odolném černém hliníkovém pouzdře, který se vejde do dlaně a váží jen 85 g.

Praktický software pro zálohování a synchronizaci dat
Kromě vizuálních předností a velké kapacity, které bylo dosaženo i navzdory malým rozměrům, nabízí Pocket Drive také předinstalovaný zálohovací a synchronizační software. Software Dmailer s možností šifrování dat slouží k pravidelnému zálohování dat, zatímco software Verbatim Sync umožňuje jednoduchou synchronizaci dat mezi PC a externím pevným diskem. Aplikace pracuje se všemi typy souborů a umožňuje synchronizaci jak e-mailových schránek, tak i například oblíbených webových stránek, které máte uložené ve svém internetovém prohlížeči.

Pocket Drive je kompatibilní s operačními systémy Windows 7, Vista a XP. Modrá LED dioda na čelní straně disku signalizuje přenos dat.

„Náš nový Pocket Drive je ideální volbou pro uživatele, kteří vyžadují velkou úložnou kapacitu v kompaktním, odolném a stylovém zařízení,“ vysvětluje Kai Miroschnik, Business Development Manager HDD Verbatim EUMEA.

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).