Hlavní navigace

Verbatim rozšiřuje řadu barevných disků

[Tisková zpráva] Praha, 13. srpna 2009 – Verbatim přidává do svého portfolia přenosných pevných disků pět nových barevných modelů – “Sun kissed Yellow”, “Eucalyptus Green”, “Hot Pink”, “Caribbean Blue” a “Volcanic Orange”. Tyto barevné disky umožňují uživatelům přizpůsobit si vzhled svého počítače podle svých představ. Disky mají kapacitu 500 GB a v obchodech jsou již k dostání za 2859 Kč.

Sdílet

„Barvy jsou nyní v oblasti počítačového hardwaru velkým trendem, takže pokud chtějí uživatelé barevně sladit svůj externí disk se svým novým notebookem či PC, nebo jen zkrátka potřebují, aby jejich přenosný disk vypadal stylově, nová řada pevných disků od Verbatimu může být zajímavou volbou,“ vysvětluje Kai Miroschnik, Business Development Manager HDD Verbatim EUMEA.

Díky hmotnosti pouhých 161 gramů se štíhlé 2,5“ pevné disky dají velmi snadno přenášet – pohodlně padnou do dlaně a snadno je uložíte do dámské kabelky nebo kapsy pánského saka.

Plotny rotující rychlostí 5400 otáček za minutu se starají o přenosovou rychlost až 480 Mbit/s přes USB port, který se rovněž stará o napájení, takže nepotřebujete žádný externí napájecí adaptér. Na discích najdete předinstalovaný software Nero BackItUp 4 Essentials, který umožňuje pravidelné zálohování souborů z notebooku či PC na přenosný pevný disk, což snižuje riziko ztráty cenných dat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).