Hlavní navigace

Verbatim v závodních pruzích připraven ke startu

[Tisková zpráva] Praha, 28. července 2010 – Verbatim se inspiroval dlouhou historií oceňovaných sportovních vozů a představil dva nové přenosné disky obsahující proslulé bílé závodní pruhy, které vídáme na okruzích po celém světě. Disky s kapacitou 500 GB jsou vhodné pro přenášení v kapse nebo příruční tašce a v obchodech je seženete v červeném a černém provedení za doporučenou cenu 2689 Kč.

Sdílet

  • Dva nové přenosné disky v červeném a černém GT designu
  • Úložná kapacita 500 GB
  • Vhodné pro přenášení v kapse nebo příruční tašce, váží jen 152 g
  • Software Nero BackItUp and Burn Essentials
  • Software GREEN BUTTON redukuje spotřebu energie a prodlužuje životnost disku
  • Kompatibilní s Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7, Mac OS X 10.1 a vyšší

Mobilní úložiště inspirované designem závodních vozů
Pohledný disk GT Portable Hard Drive USB 2.0 500GB s rozměry 72×118×16 mm a váhou 152 g se snadno vejde do kapsy nebo příruční tašky. Obsahuje proslulé bílé závodní pruhy jako vzpomínku na legendární sportovní vozy vídané na předních závodních tratích po celém světě. Díky souborovému systému FAT32 je zajištěna kompatibilita s operačními systémy Windows i Mac.

Software pro zálohování, vypalování a úsporu energie
Spolu s diskem Verbatim GT Portable Hard Disk Drive USB 2.0 500GB obdržíte také software Nero BackItUp and Burn Essentials kombinující tři důležité funkce: kromě pravidelného zálohování souborů a složek mohou uživatelé vypalovat fotografie, videa a jiný obsah na CD, DVD a Blu-ray nosiče nebo obnovit poškozené soubory prostřednictvím Nero RescueAgent.

Software GREEN BUTTON pro úsporu energie
Nechybí ani software GREEN BUTTON, který se stará o nižší spotřebu energie a prodlužuje životnost disku Verbatim Store n Go tím, že jej po nastaveném intervalu automaticky uvede do úsporného režimu nebo pokud uživatel klikne na ikonu GREEN BUTTON na ploše.

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků v kapesním formátu 4,57 cm (1,8“), přenosném formátu 6,35 cm (2,5“) a stolním formátu 8,89 cm (3,5“), a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je světovým lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.cz