Hlavní navigace

Verze 1.4 produktů ActivityMon byla uvolněna

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika - 24. února 2010 - k okamžitému zveřejnění: Roman Švihálek, Advanced Software, s potěšením oznamuje uvedení nové verze 1.4 svých produktů ActivityMon, určených pro sledování činnosti uživatelů na počítači, především pak zaměstnanců v pracovní době.

Sdílet

Nová verze 1.4 je kompatibilní s 64bitovými operačními systémy Windows: Windows XP/Vista/7/Server 2003/2008 (R2). Produkty tedy podporují všechny operační systémy podporované jejich mateřskou firmou Microsoft. Spolu s možností distribuce aktivit ze sledovaných počítačů představené ve verzi 1.2 a 1.3 se tak stává vhodným produktem pro společnosti pracující na nejrůznějších operačních systémech Windows.

Verze 1.4 obsahuje samostatné instalace produktu pro domácí a komerční použití. To nově umožňuje nainstalovat pouze Prohlížeč aktivit bez sledovacího jádra a ušetřit tak náklady na zakoupené licence. ActivityMon totiž, narozdíl od mnoha konkurenčních produktů, umožňuje používat prohlížeč bez zakoupené licence, jeho licenční politika je založená čistě na počtu sledovaných počítačů.

Některé další vlastnosti nové verze 1.4: součástí produktů ActivityMon je nově i Prohlížeč screenshotů umožňující prohlížení získaných screenshotů, včetně těch šifrovaných (se znalostí hesla), pro změnu nastavení programu je vyžadováno zadání přístupového hesla. Aplikaci ActivityMon je možné stáhnout ze stránek www.ActivityMon­.com, v sekci Ke stažení.