Hlavní navigace

Veselé Vánoce s Na stojáka! Aneb jak dát svým blízkým opravdu zábavný dárek

[Tisková zpráva] Víte, co mají společného Dva zajíci, Perfekcionista, Dobrá adresa, Můj pes a Domácí násilí? Patří mezi 23 nejlepších scének z pořadů HBO Na stojáka, které právě vycházejí na DVD!

Sdílet

Když před dvěma lety před Vánoci přišlo HBO s nápadem vysílat zábavný pořad typu stand-up comedy, byla to, jak se říká „sázka do loterie“. Takový typ pořadu, jehož kořeny tkví v anglofonním prostředí, do té doby neměl v Česku tradici. Jeho princip je jednoduchý – potencionální bavič se postaví před publikum pouze s mikrofonem a během několika minut je zkusí svými vtipy, zpěvem či scénkami pobavit. Na začátku to zkusily slavné a známé tváře z řad českých herců a bavičů, po nich přišli amatéři „z ulice“ a všichni dokázali, že komici u nás nezmizeli a že inteligentní humor tu existuje. Pořad Na stojáka se divákům líbí a v programovém schématu HBO má své stálé místo.

Všem příznivcům pořadu Na stojáka a dobrého humoru vůbec se právě dostává do rukou lahůdka v podobě DVD Na stojáka Volume 1. Jsou na něm zachyceny nejlepší scénky Tomáše Hanáka, Marka Daniela, Tomáše Matonohy, Václava Koubka, Ester Kočičkové, Igora Chmely, Roberta Nebřenského, Jany a Lumíra Tučkových, Ivy Pazderkové, Pepy Poláška, Lukáše Pavláska, Lenky Vychodilové, Petra Vydry, Michala Kavalčíka a Věry Víchové. Kromě toho DVD přináší i dva bonusy: Film o filmu a Na stojáka vsedě od producenta pořadu Ondřeje Trojana.

A Ondřej Trojan spolu s režisérem Zdeňkem Tycem a herci Tomášem Hanákem a Tomášem Matonohou také DVD Na stojáka Volume 1 slavnostně představí veřejnosti. Stane se tak v neděli 26. listopadu v Lucerna Music Baru během natáčení dalších dílů pořadu Na stojáka. Natáčení za přítomnosti veřejnosti začíná v 16 hodin, samotný křest proběhne v 16:30 hodin. Vzhledem k tomu, že dva z kmotrů jsou zároveň i protagonisty zmíněného DVD, je jasné, že o zábavu nouze nebude.

Přijďte se v neděli 26. prosince pobavit do Lucerna Music Baru! Představení od 16:00 a 20:00 jsou přístupná veřejnosti. Zájemci si mohou lístky koupit přímo v pokladně (tel.: 224 217 108), která je otevřena denně od 10:00 do 13:00 a od 14:00 do 18:00 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).